RTX 4070 sistemle Windows 11'e geçilir mi?

Konu trol değil. Pek içli dışlı değilim bu tarz işlerle. W11 geçen yıl geçmeyin diyorlardı stabil konusunda sıkıntı var diyorlardı. Düzgünce bir şey soruyoruz biri 4090 diyor diğeri troll diyor.

Hocam bende 32 RAM RTX 4070 var Windows 11 kullanıyorum ve muthiş hızlı. Kendi adıma çok memnunum.:)
Herhangi bir sorunla karşılaştınız mi ? Bir hata vs ? Geçen sene baya yormuştu beni biraz korku var açıkçası 🥲

Son düzenleme:
Windows 11 için i7 14700KF, 64 GB RAM ve RTX 4090 aşağısı kurtarmaz maalesef.

Konu trol değil. Pek içli dışlı değilim bu tarz işlerle. W11 geçen yıl geçmeyin diyorlardı stabil konusunda sıkıntı var diyorlardı. Düzgünce bir şey soruyoruz biri 4090 diyor diğeri troll diyor.

Herhangi bir sorunla karşılaştınız mi? Bir hata vs? Geçen sene bayağı yormuştu beni biraz korku var açıkçası 🥲

Hocam deliler gibi oyun indirip video kaydı alıp paylaşıyorum. YouTube'a en ufak hata bug işte olumsuzlukla karşılaşmadım. 0 hata ile 3 aydır sistemim düzenli ve yoğun sorunsuz kullanıyorum. Sen gönlünün rahatlığı için daha da araştır tabii ki.

Hocam deliler gibi oyun indirip video kaydı alıp paylaşıyorum. YouTube'a en ufak hata bug işte olumsuzlukla karşılaşmadım. 0 hata ile 3 aydır sistemim düzenli ve yoğun sorunsuz kullanıyorum. Sen gönlünün rahatlığı için daha da araştır tabii ki.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim yorumların için biraz daha kurcalayam sağı solu 🙂🫡

Kardeşim sıfır Windows 11'li 4 GB ve 8 GB RAM'li laptoplar satılıyor. Sen çalışıtırımı diye sordun ben sana 6 GB RAM ile kendi kullandığım laptopu örnek gösterdim sen zaten oyun için sormamışsın çalışıtırırmı hata var mı diye sormuşsun evet çalışıyor. Ama yazılım programları ile uğraşanlar için 16 GB RAM bile yetmiyor.

TIA Portal için 16 GB RAM ara ara darboğaz yapıyor mesela.

Kaldı ki Windows 11 sistem gereksinimlerinde bile 4 GB RAM yeterli diye yazıyor zaten.

İşsiz güçsüz boş adamlar diye hakaret ediyorsun moderatör senin yorumu düzenliyor bana ceza veriyor. Hakaret etmek serbeste bu işin sonu hayırlı olmaz.
Moderatöründe taraflı olduğunu düşünüyorum.

Herkese hayırlı forumlar

Yeni konular

Geri
Yukarı