RTX 4070 Super ekran kartı güç kablosu montajı nasıl yapılabilir?

MuratYiğit33

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, RTX 4070 super satın aldım ancak 12'li güç girişi varmış ben dikkat etmedim. Güç kaynağında 700w 80+ olsa da eski model ve oturmuyor. Güç kablosu için yapabileceğim bir şey var mıdır?

Merhaba arkadaşlar, RTX 4070 super satın aldım ancak 12'li güç girişi varmış ben dikkat etmedim. Güç kaynağında 700w 80+ olsa da eski model ve oturmuyor. Güç kablosu için yapabileceğim bir şey var mıdır?

Ekran kartının kutusunun içinden dönüştürücü çıkması lazım.

12VHPWR dönüştürücü gerekli, kutudan çıkması gerekiyor belki kutudaki köpüğün altında olabilir bence kutuya iyice bir bakın satın almadan önce.

Biraz geç cevap vereceğim ama kutunun içinden çıktı arkadaşlar. Ben görmemişim başta iyi ki de görmemişim kartı yakardım belki güç kaynağımı yanlış hatırlıyormuşum. Sonrasında yeni güç kaynağı da aldım.

Merhabalar . Birkaç gün önce vatan bilgisayar dan indirimli piyasanın en iyi fiyatına 6160 TL aldım.

FSP HYDRO G PRO ATX3.0 (PCIe5.0) 1000W 80PLUS GOLD FULL MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI

Modelini aldım taktım ama daha test edemedim çünkü sıfır almış olduğum ramlar bozuk çıktı değişimden gelince deniycem. Ama maalesef vektron elektronik diye bir firma bakıyor . Sallıyorlar. Şans işi elektronik

Merhaba. Birkaç gün önce Vatan Bilgisayar'dan indirimli piyasanın en iyi fiyatına 6160 TL aldım.

FSP Hydro G PRO ATX3.0 (PCI-e5.0) 1000W 80Plus Gold Full MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI

Modelini aldım taktım ama daha test edemedim çünkü sıfır almış olduğum RAM'lar bozuk çıktı değişimden gelince deneyeceğim. Ama maalesef vektron elektronik diye bir firma bakıyor. Sallıyorlar. Şans işi elektronik

Senin üründe o kablo güç ünitesinde çıkar. Ekran kartında ekstra olarak çıkarsa ne ala.

Yeni konular

Geri
Yukarı