RTX 4070 Super ile 1080P'de oynanır mı?

RAM en doğrusu şu.
Marka derseniz.
Soğutucu attım zaten ARGB modeli
Ekran kartı olarak Windforce 2 fanlı modeli soğutma konusunda genelde berbat oluyor. Ama 3 fanlı modeli iş yapabilir. Yine de Galax'ın şu modeli daha uyguna varken tercih etmezdim.
74 derece de 1.4K RPM. Güzel değerler. Galax iyidir.

Apacher panther 16 GB 5600MHz CL38 alınır mı? Peki markası nasıl hemen bozulan bir marka mı?

Geçici olarak 1080p monitörde oynayacağım.

Bilgisayar bileşenlerim bunlar.

İşlemci: R5 7600
Anakart: MSI Pro B650M-P
RAM: XPG Vengeance (16x2) 5200MHzCL40
Sıvı soğutucu: DeepCool LS520RGB 240mm sıvı soğutucu
M2.SSD: Samsung 970EVO Plus 500GB 3500/3300
Kasa: MSI MAG Forge 120A
PSU: MSI 650W MAG A650BN 80+bronz

Ayrıca PSU 1080p ve 2K'da 4070SUPEr'i besler mi?

1080p ve 2K'da bir sorun çekmezsin. PSU besler.

RAM en doğrusu şu.
Marka derseniz.
Soğutucu attım zaten ARGB modeli
Ekran kartı olarak Windforce 2 fanlı modeli soğutma konusunda genelde berbat oluyor. Ama 3 fanlı modeli iş yapabilir. Yine de Galax'ın şu modeli daha uyguna varken tercih etmezdim.
74 derece de 1.4K RPM. Güzel değerler. Galax iyidir.

Arkadaş haklı. En ucuz olan 4070s hangisi ise onu alın. 4000 serisi ısınan bir seri değil. Hangi markayı alırsanız alın üzmez.

Soğutucu olarak bunun alınması daha sağlıklı olur.

Marka değil daha çok değerlerine bakmak daha doğru. 32 GB RAM'e bütçe yetmiyor mu? 5600MHz CL38 pek iyi sayılmaz.

Çok da sorun yaratmaz. Aşırı kötü bir değer değil.

Arkadaş haklı. En ucuz olan 4070s hangisi ise onu alın. 4000 serisi ısınan bir seri değil. Hangi markayı alırsanız alın üzmez.

Phantom spirit 1 tane fazla ısı borusu sayesinde birazcık da olsa daha iyi soğutuyor. Peerless Assassin ile aynı fiyattayken Phantom spirit daha mantıklı.

Çok da sorun yaratmaz. Aşırı kötü bir değer değil.

Bahsettiği RAM'ler 1900TL.
50TL verilip şu alınabilir.
Veya bu alınıp ileride 2x16 yapılabilir.

Aralarında 200 TL fark var.

ARGB olmayan modeli 1700TL üstte atmıştım.

Bahsettiği RAM'ler 1900TL.
50TL verilip şu alınabilir.
Veya bu alınıp ileride 2x16 yapılabilir.

ARGB olmayan modeli 1700TL üstte atmıştım.

Team t Force Vulcan güzel bir rammi ileride üzer mi?
Lancher Black için bütçeyi arttırmaya çalışırım efendim

Team t Force Vulcan güzel bir rammi ileride üzer mi?
Lancher Black için bütçeyi arttırmaya çalışırım efendim

Sorun yaşayacağını sanmam. Keşke hazır sistem alsaymışsın senin için daha iyi olurmuş. Ekran kartından 2K civarı düştük desek soğutucudan 1K düştük desek 3K açık oluyor zaten. Alamıyor musunuz ilk attığım 2x16 RAM'leri?

Sorun yaşayacağını sanmam. Keşke hazır sistem alsaymışsın senin için daha iyi olurmuş. Ekran kartından 2K civarı düştük desek soğutucudan 1K düştük desek 3K açık oluyor zaten. Alamıyor musunuz ilk attığım 2x16 RAM'leri?
Hayır ama tek adet alıp sonra tekrardan tek adet alarak 2x16 yapabilirim kısa bir soru daha soracağım((>> adata xpc lancher rgb 16gb 5200mhz cl38<<)) bu nasıldır.

Geri
Yukarı