RTX 4070 Super sistem için PSU önerisi

Bütçe
5500

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
RAM
G.SKILL CL32 6000Mhz TZ5 NEO
İşlemci
R5 7600X
Merhaba, öncelikle ben 850 watt yeterli olur diye düşünüyorum ama bir taraftan da yetmezse üzülürüm iade etmek zorunda kalırım kötü bir şey alırsam. Aklımda herhangi bir marka belirlemedim. Corsair iyi hatırlıyorum onun dışında şu anlık güç kaynağı piyasasına hakim değilim, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
@Marix daha bilindik ve güvenilir marka önerisi yaparsanız iyi olur onlara bütçe ayırabilirim çünkü zamanında coguar önerildi geçen sene güç kaynağı kısa devre yapmasından X570 anakarttımı kaybettim.

@Marix daha bilindik ve güvenilir marka önerisi yaparsanız iyi olur onlara bütçe ayırabilirim çünkü zamanında coguar önerildi geçen sene güç kaynağı kısa devre yapmasından X570 anakarttımı kaybettim.

Bu, sorun yaşadığınız PSU gibi bir marka değil, bilindik marka olması iyi olduğu anlamına gelmiyor, çok iyi PSU.

@belirsizz hocam yeni serisimi bilmem ama bence bulaşmayın ben en iyi anakarttım kaybettim sizin başınıza gelmesini istemem bütçeniz varsa Thermaltake Corsair veya MSI bakabilirsiniz.

@Marix başka öneriniz var mı?

Merhaba, öncelikle ben 850 watt yeterli olur diye düşünüyorum ama bir taraftan da yetmezse üzülürüm iade etmek zorunda kalırım kötü bir şey alırsam. Aklımda herhangi bir marka belirlemedim. Corsair iyi hatırlıyorum onun dışında şu anlık güç kaynağı piyasasına hakim değilim, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı