RTX 4070 Ti bu zamanda alınır mı?

Zwsup

Decapat
Daha fazla  
Selam öncelikle, ben bu kartı almaya karar verdiğimde kartın fiyatı 27k gibi bir miktardaydı. Ama maalesef paramı biriktirirken baktığımda 35k olmuş ve moralim bayağı bozuldu. Kartı alamayacakmışım gibi geliyor. Peki sizce parayı biriktirmeye devam edip RTX 4070 Ti OC versiyon mu alayim yoksa sadece RTX 4070 Ti mi alayim?

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 4060 ti ye 16 gb VRAM gelecek diye bir fırtına varken RTX 4070 Ti de 12 GB ne bilim ,bu NVİDİA burada son kullanıcıyı ketenpereye mi getiriyor anlamıyorum 😂 😂 😂

7900XT almanız daha mantıklı olur. Kesin NVIDIA isterseniz başka bir seçenek yok zaten.

7900 XT varken hiçbir zaman alınmaz.

RTX 4060 ti ye 16 gb VRAM gelecek diye bir fırtına varken RTX 4070 Ti de 12 GB ne bilim ,bu NVİDİA burada son kullanıcıyı ketenpereye mi getiriyor anlamıyorum 😂 😂 😂

FSR 3.0'ın bazı özellikleri yalnızca RX 7000 serisine özel olduğunda göreceğiz. 😭

7900 XT varken hiçbir zaman alınmaz.

FSR 3.0'ın bazı özellikleri yalnızca RX 7000 serisine özel olduğunda göreceğiz. 😭
AMD öyle bir planlama yapmaz bence sonuç olarak DLSS den farklı olarak Upscalin olarak çalışıyor bu da tamamen ekran kartının kas gücüyle alakalı bir konu, zaten 7000 serisine öyle yapay zeka falan filan ekstra fazladan bir modül ya da işleyici koymadılar sadece AV1 encoder geldiğini biliyorum fakat RX 7000 serisi bildiğiniz RX 6000 serisinin VRAM ve gücü arttırılmış hali bir yenilik yok .😕

Geri
Yukarı