RTX 4070 Ti Galax alınır mı?

Bütçe
36.000
Alabirsiniz. Ayrıca Gençer Gaming siteside güvenilirdir merak etmeyin.

Fark etmez içinden neresi geliyorsa. Hepsi güvenilir.
Çok teşekkür ederim, şimdi bunun da siparişini veriyorum, 4000 lira bir PSU için verince içim yanmadı değil, elbette hak ediyordur ama günümüzde bir güç kaynağının bile bu fiyatlara gelmesi çok üzücü.

Çok teşekkür ederim, şimdi bunun da siparişini veriyorum, 4000 lira bir PSU için verince içim yanmadı değil, elbette hak ediyordur ama günümüzde bir güç kaynağının bile bu fiyatlara gelmesi çok üzücü.

Ekonomilendik yapacak bir şey yok. Fiyatına göre en iyi model anlık olarak. Top tier bir ürün merak etme. 4070 Ti alacaksan 12VHPWR çıkışlı bir güç kaynağı alman daha iyi olur yani bunu. Adaptör ile uğraşma hiç.

Ekonomilendik yapacak bir şey yok. Fiyatına göre en iyi model anlık olarak. Top tier bir ürün merak etme. 4070 Ti alacaksan 12VHPWR çıkışlı bir güç kaynağı alman daha iyi olur yani bunu. Adaptör ile uğraşma hiç.
Zaten eğer benim söylediğim üründe veya o fiyat bandındaki ürünlerde mecbur adaptör dediğini kullanmam gerekiyorsa o zaman iyi oldu bunu almam. Şimdi siparişi verdim. Çok teşekkür ederim tekrardan. Kartın da siparişini vermiştim zaten, bakalım, ikisi de bu hafta gelir diye ümit ediyorum. Ekran kartının siparişi Teknobiyotik'te ''siparişiniz işleme alındı'', İncehesap'ta ise ''ödeme onaylandı, ürün paketleniyor'' yazıyor. bekleyeyim bakalım artık.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı