RTX 4070 Ti i7 13700K sistemde Armoury Crate güncellemesi sonrası LoL takılmaya başladı

RoaringLion

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Araf
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Gainward GeForce RTX 4070 Ti 12GB Ekran Kartı
• Intel Core i7 13700K İşlemci
• GSKILL 64GB(2x32) TRIDENT Z5 RGB SİYAH DDR5 5600MHz CL28 Çift Kanal Bellek
• Asus Prime Z790-A Anakart
• Samsung 990 Pro Soğutuculu 2 TB SSD x2
• Samsung HD103SI HDD
• Asus ROG Strix Helios GX601 Kasa
• MSI MPG A1000G PCIE5 1000W 80+ Gold Güç Kaynağı
• Asus ROG Ryuo III 360 ARGB 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu
• Asus VP249QGR
• SS Apex 7
• SS Rival 600
• Logitech Z207
Profil Kapağı
1522506711
Merhaba, bugün Asus Armoury Crate yazılımından birtakım güncellemeler yükledikten sonra oyun takılmaktan oynanmaz hale geldi. Çözüm sunabilir misiniz?
Sistem: RTX 4070 Ti, 64 GB RAM, i7 13700K işlemci. Prime Z790-A Wi-Fi anakart. UEFI ve ekran kartı sürücüsü güncel.
Güncellenen yazılımlar:
1.png

Son düzenleme:
Armoury Create in son güncellemeleri sıkıntılı bende de ilk çalıştırdığımda açılıp kapanıyor ikinci kez çalıştırdığımda açılıyor.

Bu programın sadece kendini güncellemek lazım. Otomatik indirmlerini önerdiği indirmeleri falan burdan yapmamak gerek. Ben yine de Msi center'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

O halde yüklenen güncellemeleri silmeyi deneyeceğim, umarım işe yarar olmazsa format atacağım. Bir daha da Asus Armoury Crate programını yüklemeyeceğim. Format attım diyelim, gerekli sürücüler nelerdir, anakartın sürücüler sayfasındaki sürücülerden başka yüklemem gereken bir şey var mıdır?

Bekliyorum teşekkür ederim
Armoury Crate'i silince takılma sorunu gitti. Ama ses de bozulmuştu o halen gitmedi. Şu an yazı yazarken beyaz bir imlecin yanıp sönmesi lazım o da yok. İçime sinmedi. BIOS'u sıfırlayıp ayarlarını yapıp SSD'yi biçimlendirip Windows 11 kuracağım. Yine yazarım.

Formattan sonra görüntü sorunu yine yaşamadım ama ses sorunu devam ediyor. Hiçbir şey anlamadım ben bu işten... 🤬

Formattan sonra Armoury Crate'i yükleyip güncellemeleri yaptıktan sonra görüntü yine bozuldu. Ses de bozuk. Ben bu bilgisayları ne yapacağım, herkes bu sorunu yaşıyor mu çok merak ediyorum.

Sorun kendiliğinden çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı