RTX 4070 Ti iade edilmeli mi?

Makaleler
2
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
6 Ocak'da 23K'dan RTX 4070 Ti aldım. Ama "Ekran Kartı Almıyoruz" videosundan sonra 21.500'e kartlar listelendi. Kartı iade edip uygun fiyattan almalı mıyım? Daha da düşer mi bu fiyatlar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izle 18.999'a düşecekmiş.
Bence iade et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izle 18.999'a düşecekmiş.
Bence iade et.
İade etmek de sıkıntı yok hocam. O zaman kadar para yatmaz bana. Bu indirimi yine kaçırırım. Olay bundan sonraki süreçte olacaklar. Daha da düşer mi? Yoksa bu fiyatlarda mı kalır? Bu fiyatlarda kalacaksa 1500 TL için uğraşmaya değeceğini düşünmüyorum.

Sinerji'den satın almıştım. Şu an kasada takılı çalışır durumda bir sıkıntı olur mu iade konusunda?

Eskiden 14 gün süre ile iade hakkın bulunuyordu. Bir ara bu sistem kalktı dediler ama emin değilim.

İade etmek de sıkıntı yok hocam. O zaman kadar para yatmaz bana. Bu indirimi yine kaçırırım. Olay bundan sonraki süreçte olacaklar. Daha da düşer mi? Yoksa bu fiyatlarda mı kalır? Bu fiyatlarda kalacaksa 1500 TL için uğraşmaya değeceğini düşünmüyorum.
Hangi marka ekran kartını almıştın?

Eskiden 14 gün süre ile iade hakkın bulunuyordu. Bir ara bu sistem kalktı dediler ama emin değilim.

Hangi marka ekran kartını almıştın?
14 gün iade hakkı kalkacak olayı sanki iptal olmuş belli bir tarihe kadar. Emin değilim pek. Beni düşündüren şey şu, Sİnerji'nin sitesinde montajı yapılmamış ürünler iade alınır diyordu. Burada yokuşa sürerler mi acaba olayı? Gigabyte Eagle OC aldım hocam. Çok beğendim tasarımını. Performans olarak da aşırı şaşırttı beni.

Hocam beğendiyseniz sorun yoksa bırakın uğraşmayın zaten takmışsınız kullanıyorsunuz o kart iade olmaz büyük ihtimal. Boşuna iş yüklemeyin bence kendinize o indirimi kaçırırsanız o kartlar yine yükselecek olan zamanınıza olacak.

O zaman iade etmeyin hocam. Hem memnun kalmışsınız gerek yok uğraşmaya.

Hocam beğendiyseniz sorun yoksa bırakın uğraşmayın zaten takmışsınız kullanıyorsunuz o kart iade olmaz büyük ihtimal. Boşuna iş yüklemeyin bence kendinize o indirimi kaçırırsanız o kartlar yine yükselecek olan zamanınıza olacak.

Bana da öyle geldi hocam. İade olsa ocak sonuna anca yatar para. İade olmaması ayrı bir dert zaten. Girdik bir yola madem devam edelim. Böylesi daha mantıklı olacak sanırım.

O zaman iade etmeyin hocam. Hem memnun kalmışsınız gerek yok uğraşmaya.

Garip bir şekilde ısınmıyor kart. 59 derece üstünü göremedim. Beklenilen performansları da veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı