Elektronik RTX 4070 Ti + Ryzen 5 7600 32999 TL

Maddi durum harici kararsızlık yaşamamanız gereken bir sistemdi bence geçmiş olsun.
Aynen öyle. Ben gördüğüm gibi aldım hiç düşünmeden. Çünkü hem en ucuz şekilde tek tek toplasan bile 40bini buluyordu hem de piyasada muadilleri 40-45 arası hep. Gerçekten bu kalitede bu fiyatta uzun zamandır görmediğim bir sistem olmuş. Ben çok memnun kaldım her türlü testi yaptım çok iyi sonuçları var. Özellikle eski sistemim 5600x 3070li sistemime göre 2-2.5 kat performansı var. Onu da elden çıkarmaya çalışcam yakın zamanda :)

Diablo 4 almayı unutmayın PcKolik'ten benim sistem daha gelmedi aldım.

Aynen öyle. Ben gördüğüm gibi aldım hiç düşünmeden. Çünkü hem en ucuz şekilde tek tek toplasan bile 40bini buluyordu hem de piyasada muadilleri 40-45 arası hep. Gerçekten bu kalitede bu fiyatta uzun zamandır görmediğim bir sistem olmuş. Ben çok memnun kaldım her türlü testi yaptım çok iyi sonuçları var. Özellikle eski sistemim 5600X 3070'li sistemime göre 2-2.5 kat performansı var. Onu da elden çıkarmaya çalışacağım yakın zamanda :)

Soğutucu aldın mı? Aldıysan ne aldın?

Benimki gelmiş geri gitti, ofiste bırakmıştım telefonu 4 5 kere aramış mesaj atmış 20 25 dk beklemiş, hakkını helal etsin. Yarın bir daha gelecek.

Ben 24'ünde sin 27'sinde sipariş verdiniz nasıl sizin ki daha çabuk gelebiliyor bir gönderemediler sistemi nerede yaşıyorsunuz acaba İstanbul da yakınsınız diye mi çabuk geldi sizinki?

Diablo 4 almayı unutmayın PcKolik'ten benim sistem daha gelmedi aldım.

Soğutucu aldın mı? Aldıysan ne aldın?

Nasıl alıyoruz wpden yazsak yardımcı olurlar mı?

Ben 24'ünde sin 27'sinde sipariş verdiniz nasıl sizin ki daha çabuk gelebiliyor bir gönderemediler sistemi nerede yaşıyorsunuz acaba İstanbul da yakınsınız diye mi çabuk geldi sizinki?

Nasıl alıyoruz wpden yazsak yardımcı olurlar mı?
evet istanbulda yaşıyorum istanbul içi kargoya vermiyorlar kendileri getiriyorlar.

Geri
Yukarı