RTX 4070 Ti Sistem Açılırken Titreme ve Bulanıklaşma Oluyor

Muhsin Belgeli

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Gaming.gen.TR'den yeni bir PC kasası almıştım. 3 ay önce mantis 6800 sistemin adı, neyse aldıktan sonra PC bir anda kendi kendine kapanıp açılıyordu bazen ekran açıkken bir anda her şey piksel piksel oluyordu, ürünü teknik servise götürdüm, teknik servisten 22 gün sonra aradılar. Problem olduğunu yeni ekran kartı ya da para iadesi dediler. Ben üst segment ya da aynısını istedim neyse götürdük getirdik ekstra 30 gün sonra RTX 4070 Ti OC modelinde mutabık kaldık. Üstüne ben gereken ödememi yaptım, bugün gittim ekran kartını teslim aldım. Kurulumunu yaptık hiçbir sıkıntı yoktu şimdi eve geldim monitörüme bağladım açtım PC açılırken ASUS'in Search'in credible yazısı bulanık ve titrek, normal Windows sekmesi gelince düzeliyor ama ilk güç alırken açıldığında titrek ve bulanık, biraz önce güncelleme yaptım ayarlardan sanki yeni format atmışım gibi güncelleştirmeler üzerine çalışılıyor. %10-20-30 bilgisayarınızı kapatmayın birkaç defa yeniden başlatılacak, bu yazının olduğu ekranda çizgi çizgi ve yeşil mavi renkleri var ekranda, @celilemrednsmnt siz bu konuda bana yardımcı olabilr misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı