RTX 4070 Ti Super 2K ve 4K performansı nasıl olur?

Oyunların dandik optimizasyonlari+ unreal engine oyunlarin tam oturması ile ilerde sıkıntı çıkacaktır 4K çözünürlükte. Demek istediğim o.

Hocam VRAM e fazla takılmayın derim buda klasik Nvidia pazarlaması arada uçuk fark olmayacak Tİ modeli ile süper arasinda. Bizim millette yiyecek tabiki.
Bizim milletin yemelik bir şeyi olduğunu sanmıyorum. İnternette videolar boşa yapılmıyor, benim gibi yeterince bilgisi olmayanlar kendilerine göre harita çizebilsin diye. Ben abarttığınızı düşünüyorum.

Mevzu o ya ben o kadar para döküp DLSS FG olmadan doğru düzgün oyun oynayamayacagim.
En üst segment kartı almayacaksınız. Zaten 3 yıl falan rahatça yeter 4K'da. 3 yıl sonra 4K'da DLSS olmadan bir zahmet performansı düşsün zaten. 4090 almıyorsunuz sonuçta. Ne bekliyorsunuz daha?

En üst segment kartı almayacaksınız. Zaten 3 yıl falan rahatça yeter 4K'da. 3 yıl sonra 4K'da DLSS olmadan bir zahmet performansı düşsün zaten. 4090 almıyorsunuz sonuçta. Ne bekliyorsunuz daha?
Karta 4090 veya 4080 muamelesi yapan sizsiniz kanki ben değilim. 1-2 sene sonra ayar kisacak o adam. Yada dediğin gibi DLSS FG açıp goruntuden ister istemez ödün verecek.

Bu kart net olarak 2K kartı. Her sene kart mi degisecek. Mevzuda anlatmak istediğim bu yoksa banane isterse 2 monitörde 4K oyun oynasin 😊

Karta 4090 veya 4080 muamelesi yapan sizsiniz kanki ben değilim. 1-2 sene sonra ayar kisacak o adam. Yada dediğin gibi DLSS FG açıp goruntuden ister istemez ödün verecek.

Bu kart net olarak 2K kartı. Her sene kart mi degisecek.
Tamam hocam arkadaşa 4090 parasını yollarsanız iş çözülür. 2-3 sene sonra ayar kıssa ne olacak. Ultra yerine High ayarda oynayınca insan ölmüyor. RTX 4070 Ti Super'den RTX 4090 beklentisi içindesin. 3-4 sene rahatça 4K'da oynatacak mı evet oynatacak. DLSS ve FG açınca sanki çamur görüyormuş triplerine girmeyin.

2-3 sene sonra ayar kıssa ne olacak
3 sene sonra 4K da Low da oynatır. Bu orta seviye kartları gözünüzde çok büyütmüşsünüz. 2-3 sene içinde 2K'dan bile düşebilir. DLSS FG'ye sırt dayamayın boşuna, bir önceki nesline DLSS 3 vermeyen bir firmadan bahsediyorsun, ne yapacaksın FG açmak için 3 sene sonra AMD'ye mi sırt dayayacaksın yine.

3 sene sonra 2K dan bile ödün verecekse 50bin lira sisteme vermenin gereği nedir peki ?

Zira benim yeğen 2k ekranda 3060 kullanıyor. Sistemini 20k ya dizdi ?

Son düzenleme:
4070 Ti bile 4K için yeterliyken 4070 Ti Super mi yetersiz kalacak?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1440p için idealler bence. Ti Super'in vram de 16 uzun ömürlü olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı