RTX 4070 Ti Super ve RTX 4070 Ti arasında donanımsal fark var mı?

Hocam 192bit ve 256bit değerinin ne farkı var.

Bant genişliği işte. Bant genişiliği de daha çok verinin daha hızlı transfer edilmesine yarıyor.

4060 Ti 8 GB ile 16 GB arasında neredeyse hiç fark olmaması, 3060 8 GB ile 3060 12 GB arasında ciddi performans farkı olması da tamamen bant genişliğinden ötürü.

4060 Ti'ların ikisi de 128 Bit iken 3060 8 GB 128 Bit, 3060 12 GB ise 192 Bit.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam elimde RTX4070 Ti var sizce RTX4070 Ti Super modeline geçmeli miyim yoksa elimdeki kart yeterli mi elimdeki kart 2K çözünürlükte 11.70GB VRAM yiyor yeni oyunlarda sizce super modeline geçmeli miyim?

Son düzenleme:
Hocam elimde RTX4070 Ti var sizce RTX4070 Ti Super modeline geçmeli miyim yoksa elimdeki kart yeterli mi?

Elindeki yeterli, 4070 Ti'ı kimse aldığın fiyata senden almayacağı için çok güzel zarar edersin. RTX 5000 serisini bekle.

Hocam sizce RTX5070 gelince elimdeki kartı satıp RTX 5070'e geçmeli miyim?

Hocam elimde RTX4070 Ti var sizce RTX4070 Ti Super modeline geçmeli miyim yoksa elimdeki kart yeterli mi elimdeki kart 2K çözünürlükte 11.70GB VRAM yiyor yeni oyunlarda sizce super modeline geçmeli miyim?
Gerek yok hocam geçen bir arkadaş görmüştüm bir Facebook grubunda 3080'den 4070Ti super e geçtiği için pişmanlık duyuyordu kapitalist düzenin gereksiz yere paramızı almak için yaptığı oyunlar kartınız günümüzdeki her oyun için gayet yeterli.

Gerek yok hocam geçen bir arkadaş görmüştüm bir Facebook grubunda 3080'den 4070 Ti Super'e geçtiği için pişmanlık duyuyordu kapitalist düzenin gereksiz yere paramızı almak için yaptığı oyunlar kartınız günümüzdeki her oyun için gayet yeterli.

Hocam RTX5000 serilerinde Ray Tracing ve path tracing daha gerçekçi görünecekmiş diye okudum iyileştirme yapılıyor diyorlar

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı