RTX 4070 Ti Super vs RX 7900 XT

Oncelikle ortaya cikti bu. AMD oyunlarda VRAM daha fazla tukettigi icin fazladan koyuyor. 16 GB VRAM 4K icin bile yeterli. TLOU tarzi optimizasyon ozurlu oyunlar disinda. Frame Generation olmadan yuzde 10 daha guclu kabul ama driver sorunlari hala bitmiyor. Ustune fg ve DLSS koyarsak 4070 Ti super yok ediyor. Katilmiyorum size.

Ben Ti süper 4K oynatmaz demedim arada belli bir kas gücü miktarı var ve özellikle 4K'da belli olur dedim onun dışında nvadianın VRAM performansını biliyoruz ve saydığınız rezilliklerin hepsi zaten yıllardır AMD kartlarda var ama dediğim gibi ucuzluk ve kas gücünde AMD önde fakat tercih meselesi şahsen ben az bütçe ile 4K oyun oynamak istesem AMD seçerim onun dışında AMD kartlara bulaşmam.

Gerçekten teşekkürler 7800x3D ile RTX4070TS süperle bir sistem alacağım.

Şimdiden h.o

Ben Ti süper 4K oynatmaz demedim arada belli bir kas gücü miktarı var ve özellikle 4K'da belli olur dedim onun dışında nvadianın VRAM performansını biliyoruz ve saydığınız rezilliklerin hepsi zaten yıllardır AMD kartlarda var ama dediğim gibi ucuzluk ve kas gücünde AMD önde fakat tercih meselesi şahsen ben az bütçe ile 4K oyun oynamak istesem AMD seçerim onun dışında AMD kartlara bulaşmam.

Şimdiden h.o
Ama nvdia teklonojileri var ve aradaki kas gücünü kapatabiliyor bundan dolayı nvdia ve H.O dediğiniz için teşekkürler

Ama NVIDIA teklonojileri var ve aradaki kas gücünü kapatabiliyor bundan dolayı NVIDIA ve h. O dediğiniz için teşekkürler.

Sağ olun hocam dediğim gibi AMD kartlar düşük bütçede yüksek çözünürlükte oyun oynamak isteyenler için uygun kartlar oluyor fakat 4070 Ti super daha mantıklı olur zaten 7000 serisi tamamen hayal kırıklığı.

Geri
Yukarı