RTX 4070 Ti ve 7600X sistem uyumlu mu?

Chrome da 10 sekme açık hali ile resimdeki gibi. Benchmark ta ise 85-86 derecelere çıkıyor. Ama ben hem CPU ya hem de GPU ya undervolt yaptım. İlk aldığım zaman 95 derecelere çıkıyordu ve bildiğim kadarıyla 7000 serisinde 95 dereceler normal ama ben o seviyelere çıkmasından rahatsız olduğumdan böyle bir işlem yaptım. Sen 360mm ile daha iyi sonuç alırsın diye düşünüyorum.
Eki Görüntüle 1698501
Ben bilmeden neyi doğru yapıyorum yada almışım da dondurucu gibi çalışıyor kasa? Ciddi ciddi araştıracam şuan.

Chrome da 10 sekme açık hali ile resimdeki gibi. Benchmark ta ise 85-86 derecelere çıkıyor. Ama ben hem CPU ya hem de GPU ya undervolt yaptım. İlk aldığım zaman 95 derecelere çıkıyordu ve bildiğim kadarıyla 7000 serisinde 95 dereceler normal ama ben o seviyelere çıkmasından rahatsız olduğumdan böyle bir işlem yaptım. Sen 360mm ile daha iyi sonuç alırsın diye düşünüyorum.
Eki Görüntüle 1698501
Açtığım son konuya bakabilir misin

Artık kötü niyetli olduğunuzu düşünüyorum böyle tavsiye verenlerin. Açıklama, bilgi olmadan düz " bu daha iyi bunu alın ". Yapmayın arkadaşım yapmayın. Adam para verecek belki de biriktirdiği parayla alıyor yapmayın.

WattMan hatası mı alsın
Tak çalıştır NVIDIA hala önde.

Ben bilmeden neyi doğru yapıyorum yada almışım da dondurucu gibi çalışıyor kasa? Ciddi ciddi araştıracam şuan.
İnternetten baktığımda yazdığım değerlerin 7000 serisi için normal olduğu yazıyordu. Çok da anlamıyorum aslında :)

Açtığım son konuya bakabilir misin
Sistem önerisi konusunu diyorsan maalesef o işlerden hiç anlamıyorum. Senin gibi bende bu sitede konu açarak ve konulara bakarak karar verip aldım parçaları.

İnternetten baktığımda yazdığım değerlerin 7000 serisi için normal olduğu yazıyordu. Çok da anlamıyorum aslında :)

Sistem önerisi konusunu diyorsan maalesef o işlerden hiç anlamıyorum. Senin gibi bende bu sitede konu açarak ve konulara bakarak karar verip aldım parçaları.

Hocam ben başkasıyım, sistem önerisi değil sıcaklık konusu

WattMan hatası mı alsın
Tak çalıştır NVIDIA hala önde.
WattMan hatası diyorsunuz da bir şey sanacaklar.
Ekran görüntüsü 2023-03-12 102620.png
Bilmeyenler için ;AMD uygulamasını açtığınızda burada WattMan bildirimi geliyordu eskiden, bug gibi birşeydi sanırım sisteme bir şey olduğuda yoktu. Hangi sürümle giderildi bilmiyorumda bir kaç aydır WattMan bildirimi görmüyorum uygulamayı açtığımda ki uygulama altta sürekli açık bende. Vallahi billahi anlamıyorum sizi ufkunuz 0. Bir adım ileri bir adım geri bile yok sabit durduğunuz yerde duruyorsunuz. Adamı yalan yanlış doldurarak 4070Ti aldıracaklar 7900 XT gibi bir kart varken. Kötülük yapıyorsunuz insanlara başka bir şey değil.

WattMan hatası diyorsunuz da bir şey sanacaklar.
Eki Görüntüle 1698514
Bilmeyenler için; AMD uygulamasını açtığınızda burada WattMan bildirimi geliyordu eskiden, bug gibi bir şeydi sanırım sisteme bir şey olduğuda yoktu. Hangi sürümle giderildi bilmiyorumda birkaç aydır WattMan bildirimi görmüyorum uygulamayı açtığımda ki uygulama altta sürekli açık bende. Vallahi billahi anlamıyorum sizi ufkunuz 0. bir adım ileri bir adım geri bile yok sabit durduğunuz yerde duruyorsunuz. Adamı yalan yanlış doldurarak 4070 Ti aldıracaklar 7900 XT gibi bir kart varken. Kötülük yapıyorsunuz insanlara başka bir şey değil.

DLSS3 duymadın galiba.

DLSS3 duymadın galiba.
FSR 3.0 çıkıyor zaten.......................
Ben AMD teknolojisi şuan daha iyi demiyorum ki, arkadaşın bütçesinde 4070 Ti yerine 7900 XT çok daha iyi performanslı önü açık bir kart ve oyunları rahat oynar diyorum verdiğim donelerle. Nvidia çok güzel pazarlamış algı oluşturmuş yıllardır adamlar ekmeğini yiyor sayenizde.
Oynadığınız en güncel oyunu mevcut kartınız yerine 7900 XT ile çalıştırırsanız, anca ikna olursunuz siz.

FSR 3.0 çıkıyor zaten...
Ben AMD teknolojisi şu an daha iyi demiyorum ki, arkadaşın bütçesinde 4070 Ti yerine 7900 XT çok daha iyi performanslı önü açık bir kart ve oyunları rahat oynar diyorum verdiğim donelerle. NVIDIA çok güzel pazarlamış algı oluşturmuş yıllardır adamlar ekmeğini yiyor sayenizde.
Oynadığınız en güncel oyunu mevcut kartınız yerine 7900 XT ile çalıştırırsanız, anca ikna olursunuz siz.

Sen önce WattMan yememek için nasıl underwolt yaptın onu anlat istersen arkadaşa.

Sen önce WattMan yememek için nasıl underwolt yaptın onu anlat istersen arkadaşa.
HAHAHAHAHAHA bilgisayarı A'dan Z'ye stock kullanıyorum. Hangi veriyi ne şekilde istiyorsanız atayım. Kendinizi çok yoruyorsunuz bu AMD Nefretinizle. WattMan'dan başka bir bahanen yok onunda bizzat kullanıcısı olarak açıklamasını yapıyorum hala daha cahil cahil bana aynı yerden geliyorsun. AMD kullanmayanlarda sanıyorlar ki WattMan hatası gerçek bir hata. Devam :D

Geri
Yukarı