RTX 4070 Tİ'lı sistemde nvlddmkm.sys hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Worexenz

Femtopat
Daha fazla  
Minidump Rapor Linki
https://drive.google.com/file/d/1dyV9NmUfGM64C-jpIug8z4ilVw-tSnAx/view?usp=sharing
RAM
NeoForza 6000mhz DDR5 16x2
SSD veya HDD modeli
KINGSTON SNV2S2000G, Samsung SSD 980 PRO with Heat
Ekran kartı
Phoenix RTX 4070Ti
Anakart
TUF GAMING A620M-PLUS
İşlemci
AMD Ryzen 9 7900
Bilgisayarımda bir süre geçtikten sonra veya açar açmaz rastgele zamanlarda mavi ekran hatası alıyorum. Opera'ya girmeye çalıştığımda bir hata veriyor ve klavyeden herhangi bir tuşa bastığımda mavi ekran hatasını veriyor. Örnek olarak FiveM'e girmeye çalıştığımda GPU ile ilgili bir durum söz konusu olduğunu söylemişti.
Hata Görseli;

1716542491882.jpeg

1716542491882.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile ekran karti sürücüsünü kaldirin ve Resmi sitesinden yükleyin
Bu aşamayı yapmadan önce bir şey bildirmek istiyorum. Çektiğim mavi ekran fotoğraflarını incelediğimde en alttaki kısımda farklı yazılar oluyor.
1716549851675.jpeg
1716549832492.jpeg

DDU ile ekran karti sürücüsünü kaldirin ve Resmi sitesinden yükleyin
Sürücüyü kaldırdım ve tekrardan yükledim,15 dakika sonra mavi ekran hatası verdi.

Son düzenleme:
Sorununuz Ekran karti driveri ile alakali , eğer yeni sürücü ile sorun devam ediyorsa,eski sürümleri indirip deneyin
Ekran kartında fiziksel bir sıkıntı olabilir mi? Ek olarak DDU ile sıfırladıktan ve driver indirdikten sonra NVIDIA Broadcast uygulamasını da açamamaya başladım sıfırladıktan sonra driver dışında başka indirmem gereken şeyler var mı? Eski sürümleri deneyip bilgi sağlayacağım.

Hala sorun devam ediyorsa DDU ile güvenli modda aynı işlemi yapin, bu arada PSU kaç watt, bu da sebep olabilir, size bir rehber onereceğim bu işlemler büyük ihtimalle sorunu çözer [FIXED] – Nvlddmkm.sys Blue Screen Error on Windows
PSU 750W. Rehbere biraz göz gezdirdim müsait olduğumda deneyeceğim yöntemleri.

Hala sorun devam ediyorsa DDU ile güvenli modda aynı işlemi yapin, bu arada PSU kaç watt, bu da sebep olabilir, size bir rehber onereceğim bu işlemler büyük ihtimalle sorunu çözer [FIXED] – Nvlddmkm.sys Blue Screen Error on Windows
Videodaki adımları denedim ama hala herhangi bir oyun oynadığımda oyun donuyor, program yanıt vermiyor diyor. Mavi ekran hatası da devam ediyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı