RTX 4070s vs RTX 4070 Ti vs RTX 4070 Ti Super

5000 serisi 4000 serisene göre bayağı güçlü olacak diyorlardı öyle bir durum olursa çıktıgı gibi ekran kartını satıp onu alırım 😃

DLSS özelligi tam olarak nasıl çalışıyor.
Çıktığı gibi değil de biraz bekleyip öyle alın istiyorsanız. tavsiyem o kart'ı eskitip öyle almanız olacaktır hatta.

5000 serisi 4000 serisene göre bayağı güçlü olacak diyorlardı öyle bir durum olursa çıktıgı gibi ekran kartını satıp onu alırım 😃

DLSS özelligi tam olarak nasıl çalışıyor.
DLSS'de çeşit çeşit ayarlar mevcut. FPS için performans ayarı var onu açıyorsunuz. kalite için quality ayarı var onu açıyorsunuz vesaire vesaire. desteklenen oyunlarda açmanız mümkün.

Yani oyunlardan 100-120 FPS alınıyorsa yükseltmeye çok gerek yok gayet akıcı oluyor. Birşeye sahip olmaktansa paranı doğru harcama kısmı daha keyifli. Ben aylık 3.000 dolar kazanıyorum istesem 4090 dayar geçerim ama ne gerek? :D

Çıktığı gibi değil de biraz bekleyip öyle alın istiyorsanız. Tavsiyem o Kart'ı eskitip öyle almanız olacaktır hatta.

DLSS'de çeşit çeşit ayarlar mevcut. FPS için performans ayarı var onu açıyorsunuz. Kalite için quality ayarı var onu açıyorsunuz vesaire vesaire. Desteklenen oyunlarda açmanız mümkün.

Yani oyunlardan 100-120 FPS alınıyorsa yükseltmeye çok gerek yok gayet akıcı oluyor. Bir şeye sahip olmaktansa paranı doğru harcama kısmı daha keyifli. Ben aylık 3.000 dolar kazanıyorum istesem 4090 dayar geçerim ama ne gerek? :D

Anladım yardımlarınız için çok teşekkürler sağlıklı günler dilerim konu kilit.

Yani oyunlardan 100-120 FPS alınıyorsa yükseltmeye çok gerek yok gayet akıcı oluyor. Birşeye sahip olmaktansa paranı doğru harcama kısmı daha keyifli. Ben aylık 3.000 dolar kazanıyorum istesem 4090 dayar geçerim ama ne gerek? :D
Sizin için çok özel değilse bir soru sormak istiyorum. Ne iş yapıyorsunuz?

Sistemi toplarken diğer bileşenlerden çok kısmanıza neden olmuyorsa 4070 TI SUPER. Diğer bileşenlerin kalitesini düşürmenize neden oluyorsa 4070 SUPER veya 4070 TI öneririm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı