RTX 4080 sistem nasıldır?

Tamamdır teşekkürler bu arada sıvı soğutucu ve UPS öneriniz var mıdır belki parçaları tek tek alıp bilgisayarcıya toplattırabiliriz.

Teşekkür ederim bu arada PSU göremedim de galiba 1500VA PSU için yeterli olacaktır ve parçaları belki biraz daha farklı ama güvenilir sitelerden sipariş edebiliriz tekrardan çok teşekkür ederim.

Teşekkür ederim bu arada PSU göremedim de galiba 1500VA PSU için yeterli olacaktır ve parçaları belki biraz daha farklı ama güvenilir sitelerden sipariş edebiliriz tekrardan çok teşekkür ederim.

Pardon hocam bu arada 1500VA PSU değil o UPS yani elektrik kesintilerinde parçaların yanmasını önleyen bir şey siz yanlış yazmışsın sanırım buyurun PSU, onu almanıza gerek yok.

Pardon hocam bu arada 1500VA PSU değil o UPS yani elektrik kesintilerinde parçaların yanmasını önleyen bir şey siz yanlış yazmışsın sanırım buyurun PSU, onu almanıza gerek yok.

Yok yanlış anlamadım ama 1500VA'lık bir UPS 850W PSU'ya yeterli olacaktır değil mi?

Bunlar toplam 89k civarına geliyor ama şu an sıvı soğutucu stokta yok.
İntel çok ısınıyor ve güç harcıyor hocam. Ryzen 7 7800x3d daha iyi olabilir bence.

Sıvı soğutma olarak da lian li galahad aio uni fan sl edition

Td500v2 kasa

1000watt corsair powersupply

Benim tavsiyem bu.

Hatta ben toplayayım arkadaşa.

Deneyeceğim ve bu arada markaları aynı olacak şekilde toplayacağım markalara önem veriyorum.

Monitörüm 165/180(OC) Hz 2K bu monitör için bir sistem öneriniz var mıdır?

Bence böyle daha iyi hocam.
96k ediyor. Bütçen varsa yapıştır geç. Bütçe çıkmazsa söyle. Parça değişimi yaparım.

Son düzenleme:
Intel çok ısınıyor ve güç harcıyor hocam. Ryzen 7 7800x3D daha iyi olabilir bence.

Sıvı soğutma olarak da Lian Li galahad AiO uni fan SL Edition.

TD500V2 kasa.

1000WATT Corsair Power Supply.

Benim tavsiyem bu.

96k ediyor. Bütçen varsa yapıştır geç. Bütçe çıkmazsa söyle. Parça değişimi yaparım.

Zamanı gelince size bu konudan tekrar geri dönüş yaparım aslında o hazır sistem uygun olsa önerseniz hemen Antalya da yaşıyorum dibimizde Vatan Bilgisayar var oradan satın alırdık çünkü toplama işleri biraz bana korkutucu ve riskli geliyor.

Zamanı gelince size bu konudan tekrar geri dönüş yaparım aslında o hazır sistem uygun olsa önerseniz hemen Antalya da yaşıyorum dibimizde Vatan Bilgisayar var oradan satın alırdık çünkü toplama işleri biraz bana korkutucu ve riskli geliyor.
Topladığınız parçaları vatana götürün biraz para karşılığında toplarlar bilgisayarı. Önerdiğim sistem iyi.

90 bin lira bence aşırı fazla. 4090 bile alabilirsiniz bu paraya. Vatandan sakın ola almayın yüksek bütçede bu tarz sistemleri. Akakçe'den başkasına güvenmeyin bu sektörde.

Intel çok ısınıyor ve güç harcıyor hocam. Ryzen 7 7800x3D daha iyi olabilir bence.

Sıvı soğutma olarak da Lian Li galahad AiO uni fan SL Edition.

TD500V2 kasa.

1000WATT Corsair Power Supply.

Benim tavsiyem bu.

PSU ve soğutucu sıkıntı o kadar.

Geri
Yukarı