RTX 4080 Super hazır sistem alınır mı?

Daha uyguna bu sistem var, ssdyi kingston kc3000 seçebilirsiniz.

Daha uyguna bu sistem var, SSD'yi Kingston KC3000 seçebilirsiniz.

Kesinlikle bunu tavsiye ederim şimdiye kadar gördüğüm toplamadan daha ucuza gelen nadir sistemlerden.

Daha uyguna bu sistem var, SSD'yi Kingston KC3000 seçebilirsiniz.

Bu hoşuma gitti.
Bunu almak daha mantıklı geldi, yorumlar ve inceleme güzel bir şey sormak istiyorum arkadaşım adına parçaların kutularını gönderiyorlar mı?
Çok önemli değil ama hoşuma gidiyor.

Bu da iyi ama diğer önerilen daha iyi geldi bana.

Bu hoşuma gitti.
Bunu almak daha mantıklı geldi, yorumlar ve inceleme güzel bir şey sormak istiyorum arkadaşım adına parçaların kutularını gönderiyorlar mı?

Kutuları gönderiyorlar hocam, kargo 2 farklı kutuda geliyor birinin içerisinde kasa var diğerinin içerisinde ekran kartı ayrı bir şekilde ve diğer bileşenlerin kutuları. Attığınız sistemle arasında neredeyse 30 bin tl fark var, istediğiniz gibi özelleştirin.

Bu hoşuma gitti.

Bütçeniz yetiyorsa hazır sistem, topladığım sistemin getir götürünü yapar. Bütçeniz kısıtlı ise fiyatına kıyasla hazır sistemi alabilirsiniz.

Kutuları gönderiyorlar hocam, kargo 2 farklı kutuda geliyor birinin içerisinde kasa var diğerinin içerisinde ekran kartı ayrı bir şekilde ve diğer bileşenlerin kutuları. Attığınız sistemle arasında neredeyse 30 bin TL fark var, istediğiniz gibi özelleştirin.

Özelleştirmek için pek bilgim yok mesela RAM bellek onun gibi şeyler mi? Ve bu sistemi tercih edeceğim çok hoşuma gitti.

Özelleştirmek için pek bilgim yok mesela RAM bellek onun gibi şeyler mi? Ve bu sistemi tercih edeceğim çok hoşuma gitti.

Hocam bence RAM'i G.Skill Trident Z5 Neo RGB 64 GB CL30 6000MHz yapın bir de bütçeniz varsa SSD'yi 2TB yükseltmenizi öneririm.

Çok bilginiz yoksa toplama almanızı önermem bence hazır almanız daha mantıklı.

Geri
Yukarı