RTX 4080 Super Tavsiyesi

SenmisinOxa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Nakit önemli. Aşağıda attığım Galax olan 42.000 TL peşin, diğer SuprimX 55.000 TL Amazon'da ama peşin fiyatına 6 taksit. Nakit para da lazım bana aslında sizce hangisini almalıyım? (Peşin fiyatına taksit yapan varsa sizin önerilerinizi de alabilirim çok yardımcı olur.)

Galax al. 4080 OC bile yapmazsın. Hangi oyun zorlayacak OC yapasın. FPS ha fazla ha eksik olmuş. Çok önemli değil.

Galax iyi👍. Arada 15 bin liraya değecek fark yok.

Galax al geç. Soğutma farkı var o farkta o paraya değmez. Maksimum 2-3 derece.

6 ayda 55.000 ödemek daha iyi mi olur onu sormak istedim aslında. Hem daha iyi bir karta sahip olacağım. Öyle düşündüm bir an. Galax alırsam peşin olacak. Vade farkı koyuyor. Bu konuda ne düşünürsünüz acaba?

6 ayda 55.000 ödemek daha iyi mi olur onu sormak istedim aslında. Hem daha iyi bir karta sahip olacağım. Öyle düşündüm bir an. Galax alırsam peşin olacak. Vade farkı koyuyor. Bu konuda ne düşünürsünüz acaba?
Daha iyi bir kart değil. Aklından at şu düşünceyi. Hiçbir fark yok seni etkileyecek.
6 ay bütün bankalarda 48k falan oluyor. Galax al.

Daha iyi bir karta sahip olmucaksın. İkisi de 4080 Super bunların. Aralarında soğutma gibi farklar var sadece önemsiz. 6 ayda 55 bin ödücek olsan bile sonuçta 55 bin ödüyorsun. 6 ayda olmasının pek mantığı yok.

Şu sponsorlu videolar olduğu sürece ASUS ve MSI fetişinden kurtulamayacağız herhalde.
Galax al geç kardeşim aynı karta 13 bin TL fazla vermek nedir

Yeni konular

Geri
Yukarı