RTX 4080 Super vs Radeon 7900 XTX

• Konuyu başlatan UCE
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 538
Bazı arkadaşlar kızabilir de ikisi aynı parayken 4080S yerine 7900 XTX mi alınır Allah aşkına. Olay sadece saf güç değil. GPU pazarında artık yazılım ve teknoloji konuşuyor. Nvidia'nın bu konuda ne kadar önde olduğunu da uzun uzun anlatmaya gerek yok.

Bazı arkadaşlar kızabilir de ikisi aynı parayken 4080S yerine 7900 XTX mi alınır Allah aşkına. Olay sadece saf güç değil. GPU pazarında artık yazılım ve teknoloji konuşuyor. Nvidia'nın bu konuda ne kadar önde olduğunu da uzun uzun anlatmaya gerek yok.
vram avantajı var hocam

Başlıkta belirttiğim 2 karttan birini alacağım ancak malum AMD'nin yazılım konusunda ciddi problemleri vardı ve sorunsuz bir kart almak istiyorum. Bütçe 42 bin TL.

Galax 4080 Super'ya da Sapphire 7900 XTX alabiliyorum sizce hangisini tercih etmeliyim?

RTX 4080 Super her yönden iyi, düşünmeden al derim. Galax markasını öneririm.

Başlıkta belirttiğim 2 karttan birini alacağım ancak malum AMD'nin yazılım konusunda ciddi problemleri vardı ve sorunsuz bir kart almak istiyorum. Bütçe 42 bin TL

Galax 4080 Super'ya da Sapphire 7900 XTX alabiliyorum sizce hangisini tercih etmeliyim?
Dostum, AMD alma aldırma bir ton sorunu var NVDİA'Dan vazgeçersen kölesi olursun tabiri caizse :D

Seninle tamamen aynı konudan muzdaripiz bende 2 kart arasında kaldım. Galax 4080s ve Sapphire 7900XTX.
Şöyle söyleyeyim 4K gibi bir hevesin yoksa eğer 4080s al geç NVIDIA satarkende daha kolay alıcı buluyor böyle de bir avantajı var.

Seninle tamamen aynı konudan muzdaripiz bende 2 kart arasında kaldım. Galax 4080s ve Sapphire 7900XTX.
Şöyle söyleyeyim 4K gibi bir hevesin yoksa eğer 4080s al geç NVIDIA satarkende daha kolay alıcı buluyor böyle de bir avantajı var.

4080s RDR2 tüm ayarlar ultrada 5K oynatıyor. Kartı neredeyse 2K kartı yapacaksınız. 4K için yeterli bir kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı