RTX 4090 i9-13900KS sistem uyumlu mudur?

RAM i 32 yapacam dedi zaten. 16 komik kalır bu sisteme.

KF560C36bbek2-32 kodları aynı gözüküyor evet.​

Senin anakart da 7800MHz falan filan diyor. :)
Gskililin böyle uçuk kaçık RAM'leri var ama ne kadar gereklidir bilmem. YouTube'daki test videolarına göre %1-2 FPS fark eder veya etmez gibi. Sen de izle bence öyle karar ver.
Bana kalsa al bu RAM'leri yeterlidir.
Ama sistemi zorlamışsın son teknolojiye diye dedim.

G.Skill Trident Z5 RGB 32 GB 7800 MHz DDR5 Ram (F5-7800J3646H16GX2-TZ5RK) böyle ilginç RAM'ler de var :D

Biraz fazla gibi %1-2 FPS için fazla pahalı gibi.

Güç kaynağı gereksiz pahalı. Parçalar çok güç tüketiyor ama 1200 Watt da gereksiz. Bunlardan biri alınabilir.

Ey gidi şu FSP Power 3200TL idi. Fiyat fazla gelmişti bana gittim 850watt MSI aldıydım 2500TL'ye :D
Her geçen gün iyice uçuyor fiyatlar

2X.
Bu parçaların üstü bana göre artık para israfıdır bunları al ve keyfine bak.

2X.
Bu parçaların üstü bana göre artık para israfıdır bunları al ve keyfine bak.

Bayağı iyi gözüküyor Suprim X İtopya'da 55k gibi bir şey bayağı da ucuz gibiler. AMD çok sevmiyorum ama değiştirebilirimde onu Intel önerin var mıdır? Yoksada ben videolarına bakarım hangisi iyiyse onu seçerim.

Bayağı fiyat farkı var 5K gibi bir şey bunlardan birini seçmek daha mantıklı olur.

Bayağı iyi gözüküyor Suprim X İtopya'da 55k gibi bir şey bayağı da ucuz gibiler.
Hocam akakçeden toplayın en ucuz fiyat orada ve dediğim gibi bu parçaların üstü artık kesinlikle para israfıdır şu zamanda(Daha üstü yok ama neyse.)

Hocam Akakçe'den toplayın en ucuz fiyat orada ve dediğim gibi bu parçaların üstü artık kesinlikle para israfıdır şu zamanda(daha üstü yok ama neyse.)

Daha üstü RAM olabilir ama onlardan dediğin gibi para israfı 7800 MHz olanlar %1-2 FPS arttırıyor ve 10k gibi bir şey sanırım.

Daha üstü RAM olabilir ama onlardan dediğin gibi para israfı 7800 MHz olanlar %1-2 FPS arttırıyor ve 10k gibi bir şey sanırım.
Evet evet ya hocam 32GB 7800 alacağına 64 GB 6800 al çok daha mantıklı.Benim attığım ram linkinden 2 tane sipariş vermen gerek.Toplam 64GB ram.

Geri
Yukarı