RTX 4090 i9-13900KS sistem uyumlu mudur?

Bayağı iyi gözüküyor Suprim X İtopya'da 55k gibi bir şey bayağı da ucuz gibiler. AMD çok sevmiyorum ama değiştirebilirimde onu Intel önerin var mıdır? Yoksada ben videolarına bakarım hangisi iyiyse onu seçerim.

AMD niye sevmiyorsunuz ki? Benzer performansı çok daha düşük güç ile verebiliyor. 13900k için 360mm radyatör bile yetmiyor. Stres testinde 100 dereceye dayanıyor.

64 GB tamamlarım onu 13900KS daha fazla FPS veriyor gibi onun için bir önerin var mıdır?

7950x3D dünyanın en iyi oyun işlemcisi hocam 13900KS nasıl daha fazla veriyor?

AMD niye sevmiyorsunuz ki? Benzer performansı çok daha düşük güç ile verebiliyor. 13900k için 360mm radyatör bile yetmiyor. Stres testinde 100 dereceye dayanıyor.
Bu bütçelere çıkacağım bir de AMD alacağım?
DLSS3.0 gibi nimetleri kullanamayacaksam ben neden para veriyorum.

Evet 64 GB çok gerekli değil gibi oyun oynayıcam genelde bu sistem oyun içinde fazla aslında.
7950X3D dünyanın en iyi oyun işlemcisi.

DLSS3.0 gibi nimetten önce akıl nimetini biraz değerlendirin hocam. AMD'yi 13900k ile karşılaştırdığıma göre ekran kartından değil işlemciden bahsediyorum herhalde.

7950x3D dünyanın en iyi oyun işlemcisi hocam 13900KS nasıl daha fazla veriyor?

7950x3D dünyanın en iyi oyun işlemcisi.

O zaman AMD bakmalıyım bir videoda gördüm orada daha fazla FPS veriyordu ısı problemlerini bilmiyordum.

87500TL tutuyor bunlar.

Geri
Yukarı