RTX 4090 mining kârı nedir?

berkesx

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu yıl sonu mining yapmayı düşünüyorum. Pek tecrübem yok fakat elimden geldiğince de öğrenmeye çalışıyorum. Bu konularla yakın olan birisi 10 tane RTX4090'ın aylık kârını söyleyebilir mi? Veya zarara mı sokar bilmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mining bitti dostum sakın giripte paranı heba etme baştan söyleyeyim. 1 aylık kârı 90-95 dolar 10 tane 4090'ın. Zararlarını bile karşılamaya yetmez.
bende de 4090 ve i7-14700KF var. Zaten normalde kullandığım PC. Şimdi ben bunu boş durduğu zamanlarda 3-5 kuruş da olsa kar edeyim kafasında mining yapsam yine hiç yoktan iyi midir yoksa PC yi yorduğuma ve eskittiğime bile değmez mi? Ya da harcayacağım elektriği kurtarır mı? :D

Şimdi şu siteye bakınca o kadar da düşük değil gibi görünüyor getirisi. Ama işte ben hiç anlamıyorum bu işten, cahil cahil listedeki revenue ve profit fiyatlarına bakarak söylüyorum bunu :D Bu siteye güvenerek iş yapabilir miyim, gireyim bu mining işine yani, yoksa değmez mi sence?
Mining with NVIDIA RTX 4090 - Hashrate.no

Bende de 4090 ve i7-14700KF var. Zaten normalde kullandığım PC. Şimdi ben bunu boş durduğu zamanlarda 3-5 kuruş da olsa kar edeyim kafasında mining yapsam yine hiç yoktan iyi midir yoksa PC'yi yorduğuma ve eskittiğime bile değmez mi? Ya da harcayacağım elektriği kurtarır mı? :D

Şimdi şu siteye bakınca o kadar da düşük değil gibi görünüyor getirisi. Ama işte ben hiç anlamıyorum bu işten, cahil cahil listedeki revenue ve profit fiyatlarına bakarak söylüyorum bunu :D bu siteye güvenerek iş yapabilir miyim, gireyim bu mining işine yani, yoksa değmez mi sence?
Mining with NVIDIA RTX 4090 - Hashrate.no
İşlemciyi miningden saymıyorum bile. Ekran kartının 1 ayda sana getirisi 8 - 8 buçuk dolar. Yapmanı tavsiye etmiyorum. Buradan bakabilirsin: Ethereum Classic mining calculator - Etchash âï¸ | minerstat

Yeni konular

Geri
Yukarı