RTX 4090 model önerisi

Bulabilirsen MSI RTX 4090 Suprim Liquid X tabii ki performans + soğutması var. Diğerlerine hiç bakma.

Aynen bence de sıvı soğutmalı işlemci ve ekran kartları her zaman en iyileridir.

Dün ulaştı bana akşam denedim. Süper performans. Soğutma zaten efsane söylenecek bir şey yok tavsiye ederim. Ayrıca soğutması diğer 4090 ekran kartlarına göre net şekilde belli ediyor.

Dosya Ekleri

• 81DE309E-C9F4-42B5-9D42-A91417AAEF50.jpeg
    81DE309E-C9F4-42B5-9D42-A91417AAEF50.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Ne kadar ödedin?

Amerika'dan gelirken getirttim birine 2300 dolar. Stockx sitesinden aldım. Öyle imkanın varsa sende yap ülkede kıtlık var karaborsa zaten. Ellerine düşmemek lazım.

Son düzenleme:
Amerika'dan gelirken getirttim birine 2300 dolar. Stockx sitesinden aldım. Öyle imkanın varsa sende yap ülkede kıtlık var karaborsa zaten. Ellerine düşmemek lazım.

Amerika'dan gelecek bana da 1800 dolar civarıydı fiyatı 2300 çok değil mi fark? Yoksa zaten 2300 dolar verdikten sonra Paris'teyim buradan alırım 2400 2500 euro civarı burada da :)

Amerika'dan gelecek bana da 1800 dolar civarıydı fiyatı 2300 çok değil mi fark? Yoksa zaten 2300 dolar verdikten sonra Paris'teyim buradan alırım 2400 2500 euro civarı burada da :)

Çok değil fiyatı normal bence bu kıtlıkta tavsiye edilen fiyatın bu derece yükseği. eBay üzerinden aldıysanız iyice araştırın bu arada biliyorum o fiyatlara var ama sıkıntılı çıkıyor stockx güvencesiyle almanızı tavsiye ederim.

Çok değil fiyatı normal bence bu kıtlıkta tavsiye edilen fiyatın bu derece yükseği. eBay üzerinden aldıysanız iyice araştırın bu arada biliyorum o fiyatlara var ama sıkıntılı çıkıyor stockx güvencesiyle almanızı tavsiye ederim.

Rica etsem linkini atabilir misin ürünün? Çünkü ben baktım 3600 euro yazıyor sitede.

Yeni konular

Geri
Yukarı