RTX 5000 serisi kartların çıkış tarihi belli mi?

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba,

NVIDIA RTX 5000 serisi kartların çıkış tarihi belli mi? Yani resmi bir bilgi var mı? Yoksa genelde 2024 Eylül-Ekim gibi söylentiler okuyorum sadece. 4K bir sistem toplamak istiyorum ama hem 5000 serisi ekran kartları hem de 14. nesil Intel işlemci veya çıkacaksa yeni AMD işlemcilerin çıkış tarihi konusunda şüphede kaldım. O kadar para verip 2-3 ay sonra yeni modeller çıkarsa patlamak istemiyorum açıkçası:)

Herkese merhaba,

NVIDIA RTX 5000 serisi kartların çıkış tarihi belli mi? Yani resmi bir bilgi var mı? Yoksa genelde 2024 Eylül-Ekim gibi söylentiler okuyorum sadece. 4K bir sistem toplamak istiyorum ama hem 5000 serisi ekran kartları hem de 14. nesil Intel işlemci veya çıkacaksa yeni AMD işlemcilerin çıkış tarihi konusunda şüphede kaldım. O kadar para verip 2-3 ay sonra yeni modeller çıkarsa patlamak istemiyorum açıkçası:)

Yok hocam daha 2 sene var neredeyse hemen çıkmaz.

O zaman RTX 4080 ile yapabiliriz gibi şimdilik:) Şimdi de kasa derdimiz olacak tabi. Boyutlar malum. Beyaz bir kasa yapayım diyorum. Sizce NZXT H9 mu yoksa Lian Li O11 Dynamic EVO mu daha güzel duruyor. İkisi arasında kaldım ama NZXT H9 nasıl bulurum bilemiyorum. Ya da benzeri alternatif var mı hiç aklınızda? Konu açtım gerçi ama kaynadı gitti sanırım arada.

Herkese merhaba,

2025 diye bir haber vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı