RTX 580'li sistem yük altında kapanıyor

EreNCanbaZ

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım dün akşam aniden oyun oynarken kapandı kablolara baktım ve RAM'lere baktığımda sorun yoktu kulaklık, mouse ve klavyeye de güç gelmiyordu. Ekran kartım RX 580, işlemci Ryzen 5500 çift monitör ve Performax 650W 80+ var. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım dün akşam aniden oyun oynarken kapandı kablolara baktım ve RAM'lere baktığımda sorun yoktu kulaklık, mouse ve klavyeye de güç gelmiyordu. Ekran kartım RX 580, işlemci Ryzen 5500 çift monitör ve Performax 650W 80+ var. Cevaplarınızı bekliyorum.
Konu başlığı yanlış açılmış. Hocam yerinizde olsam direkt PSU'dan şüphelenirdim. Başka bir PSU varsa dener misiniz?

Pardon hocam otomatik düzeltmiş başlığı. Elimde PSU yok dediğim gibi 650w yetmiyor olabilir mi yetmiyorsa hangi PSU yu önerirsiniz
Hocam yetmemesinden ziyade PSU'nun kalitesi çok iyi değil açıkçası o yüzden yeni bir PSU kesinlikle almanızı tavsiye ederim. İleriye dönük olması açısından 750W daha iyi olacaktır yükseltme vs yolunuzda açık olur en azından.

Hocam yetmemesinden ziyade PSU'nun kalitesi çok iyi değil açıkçası o yüzden yeni bir PSU kesinlikle almanızı tavsiye ederim. İleriye dönük olması açısından 750W daha iyi olacaktır yükseltme vs yolunuzda açık olur en azından.
Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğiniz için sağolun teşekkürler tekrardan.

Sistemde herhangi bir OC işlemi yaptınız mı?

Geri
Yukarı