RTX Ekran Kartlı Sistem Toplama

2K olursa iyi olur.

Biraz daha fiyatı düşürerek yaptım, ekranı daha uygun Freesync 2k bir modelle değiştirebilirsiniz.

Adsız.png

Sana önerim 9.nesil toplaman ya da yeni nesil Ryzen işlemcileri beklemen yönünde. Benim tercihim 9700K'dan yana olurdu ama karar senin.

Peki bu sisteme 650w yetecek midir ?
Overclock yapcak olsanız bile yeter.

ZEN 2 işlemciler için 2019 ortaları diyorlardı en son. AMD işlemciler için 2020'ye kadar anakart desteği veriyor o yüzden ileride değiştirmek isteseniz bile sorun çıkmaz.

Ekran kartı gigabayte falan seçilerek 300 tl civarı aşağıya çekilebilir. Ama ben msi kullanıyorum ve memnunum o yüzden msi seçtim. Bence güzel bir sistem oldu diğerlerine nazaran. Ram olarak XPG iyi bir markadır. M.2 ssd seçmeme sebebim bütçeyi çok aşacaktı. Oradaki ssd'yi kendimde kullanmaktayım, Samsung'un programından ssd'yi rapid mode'ye alıyorsunuz ve okuma değerleri bu şekilde oluyor fakat 2 GB ram yiyor diye biliyorum. 16 GB RAM için pek sıkıntı olmayacaktır. Testi daha önce yaptım fakat değerler aynıdır.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    43,8 KB · Görüntüleme: 46
  • samsung.PNG
    samsung.PNG
    16,6 KB · Görüntüleme: 48
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı