RTX Ekran Kartlı Sistem Toplama

Ekran kartı gigabayte falan seçilerek 300 tl civarı aşağıya çekilebilir. Ama ben msi kullanıyorum ve memnunum o yüzden msi seçtim. Bence güzel bir sistem oldu diğerlerine nazaran. Ram olarak XPG iyi bir markadır. M.2 ssd seçmeme sebebim bütçeyi çok aşacaktı. Oradaki ssd'yi kendimde kullanmaktayım, Samsung'un programından ssd'yi rapid mode'ye alıyorsunuz ve okuma değerleri bu şekilde oluyor fakat 2 GB ram yiyor diye biliyorum. 16 GB RAM için pek sıkıntı olmayacaktır. Testi daha önce yaptım fakat değerler aynıdır.
2 monitör arasında kaldım acaba Realivex in önerdiği mi daha iyi yoksa sizin önerdiğinizi mi ?
Sebebini açıklayarak söylerseniz sevinirim.

2 monitör arasında kaldım acaba Realivex in önerdiği mi daha iyi yoksa sizin önerdiğinizi mi ?
Benim önerdiğim monitör VA arkadaşın önerdiği monitör TN panel. Benim önerdiğim 27'' o monitör 24''.
AOC Agon AG241QX - MSI Optix MAG27CQ Karşılaştırması - Epey buradan da bazı özellikleri karşılaştırabilirsiniz. IPS panel çok güzel gelebilir ama 2K IPS paneller pahalı var mı bilmiyorum bile (144 Hz modeli).
VA-IPS-TN.jpg

Onun önerdiği daha iyi fakat bütçeyi çok aşmak istemedim. O power yetecektir corsair 750w RM serisi de kullanılabilir. Dediğim gibi bazı şeylerden kısmaya çalıştım. Yanlış hatırlamıyorsam RM di. Aslında böyle bir sisteme en az gold sertifikalı ve tam modüler güç kaynağı iyi olurdu.

Ekran kartı gigabayte falan seçilerek 300 tl civarı aşağıya çekilebilir. Ama ben msi kullanıyorum ve memnunum o yüzden msi seçtim. Bence güzel bir sistem oldu diğerlerine nazaran. Ram olarak XPG iyi bir markadır. M.2 ssd seçmeme sebebim bütçeyi çok aşacaktı. Oradaki ssd'yi kendimde kullanmaktayım, Samsung'un programından ssd'yi rapid mode'ye alıyorsunuz ve okuma değerleri bu şekilde oluyor fakat 2 GB ram yiyor diye biliyorum. 16 GB RAM için pek sıkıntı olmayacaktır. Testi daha önce yaptım fakat değerler aynıdır.
Hangi siteden topladınız acaba sistemi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı