RTX SUPER Serisi beklenir mi?

21 Ağustos tarihinde resmi tanıtım bekliyorlar, ekim gibi Türkiye'de olur eğer doğru ise.
Benim şahsi fikrim ışıklı mışıklı olayı güzel de bunun için ekran kartından kısmak bence hiç mantıklı değil. Bence bütçenin el verdiği en yüksek kartı al, sonra ona uygun bir işlemci alıp sistemi kur.
İstersen sistemi kurduktan sonra ışıklı mışıklı fanlar ve ledler alırsın :)

2K için kesinlikle 2080 çok daha iyi olur. Ben 2070'in 2K'daki performansını yeterli bulmuyorum.
Benim 1070 ile 1080P'de aldığım performanstan %20 daha kötü performası var 2070'in 2K'da.
TR'den 2070 alacağına daha ucuza Amazon.de'den 2080 alırsın. EVGA 2080 amazon.de'de şu an vergiler+ kargo dahil 711 Euro.
Anladım sağ ol yeni konu açamıyorum limit saçmalığını doldurmuşum :D Peki oldu da 1 yıl sonra bozuldu kart, o zaman elimde mi kalacak?

2070 1080P harika olur bence. Her şey dahil 470 Euro.

Dosya Ekleri

• 2070.PNG
    2070.PNG
    46,2 KB · Görüntüleme: 55
@YAPRAKRULEZ 3 bin küsür ödeyen ben değilim kardeşim. 350 dolarlık ürünü o fiyata almam ben. Yurtdışında o fiyata ben 2070 alabiliyorum. Bu arada sanırım yakın bir akrabanız NVIDIA çalışanı bu kadar emin konuştuğunuza göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı