RTX Teknolojisi Gerekli mi?

RTX -şu an için- bir alım kriteri olmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    128
İlerisi için kullanılabilecek bir şey ve şu an için çok gerekli gelmedi. Milletin sırf arkasında elma logosu var diye iPhone alması gibi bir şey bence. Sırf adı RTX diye ve gerçekten Ray Tracing kullanacak varsa 2060 yerine üst modellerini tercih etmeli. 2060'ın bu durumlarda zorlanacağını düşünüyorum bir süre sonra.

Neden RTX emekleme aşamasındayken kullanıcılar RTX yoksa almam kafasına giriyor?

Metro Exodusu iki kere oynayin biri RTX acik digeri RTX kapali. Neden RTX sorusunun cevabini kendi kendinize vermis olacaksiniz :)
Ben RTX kapatim 15 dakika falan oynadim test etmek icin RTX kesinlikle gerceklik anlaminda oyuna cok sey katiyor bence.

Sevgiler :)

Metro Exodusu iki kere oynayin biri RTX acik digeri RTX kapali. Neden RTX sorusunun cevabini kendi kendinize vermis olacaksiniz :)
Ben RTX kapatim 15 dakika falan oynadim test etmek icin RTX kesinlikle gerceklik anlaminda oyuna cok sey katiyor bence.

Sevgiler :)
Enginar Bey kullandığınız GPU nedir ve ne kadar FPS düşüşü yaşadınız? Oyunu RTX olmadan bitirdim ve aldığım deneyimden mutluydum.

RTX, Nvidia'nın yapay zeka alanında yaptığı yatırım küçük bir meyvesi. Dolayısyla şu an ışın izleme olarak geçen teknoloji ileride daha da gelişecektir, bu yönüyle de AMD'nin RT'sinden ayrılıyor.

RTX Voice çıkmıştı mesela.

Geri
Yukarı