RTX2060 sistem

puSHita

Centipat
Aşağıdaki gibi bir sistem toplamayı düşünüyorum. Sistemde ekran kartına karar veremedim. RTX2060 almayı
Düşünüyorum, sizce RTX2060'ı hangi marka ya da modelden almalıyım?
Son olarak da sistem hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem güzel ama İtopyayı tavsiye etmem. Çok sancılı süreç yaşamanız yüksek olasılıkla mümkün. Sisteminizi taslak olarak ele alırsak gayet hoş. RTX 2060 olarak hemen hemen hepsi iyidir. Aralarında soğutmada ufak nüanslar var ama şahsen ben MSI Gaming serisi öneririm.

Asus, MSİ,gigabyte alabilirsiniz.
Böyle bir sisteme 2060 Super'den aşağısını takmanı önermem :) . Marka olarak tercih hakkın sınırsız. Isınma sorunu yok genel olarak...
Sistem güzel ama İtopyayı tavsiye etmem. Çok sancılı süreç yaşamanız yüksek olasılıkla mümkün. Sisteminizi taslak olarak ele alırsak gayet hoş. RTX 2060 olarak hemen hemen hepsi iyidir. Aralarında soğutmada ufak nüanslar var ama şahsen ben MSI Gaming serisi öneririm.

Son hali şu şekilde sistemin. Yayın için düşünüyorum aslında bu bilgisayarı. PSU'm yeter mi sizce ?Monitör olarak Rampage RM-61'i seçtim , tavsiye eder misiniz bu ekranı ?

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

pc.PNG

Son hali şu şekilde sistemin. Yayın için düşünüyorum aslında bu bilgisayarı. PSU'm yeter mi sizce ?Monitör olarak Rampage RM-61'i seçtim , tavsiye eder misiniz bu ekranı ?

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 495552
Genel olarak Rampage asla önermiyoruz. Ayrıca SSD'nizin ömrü pek iyi olmayacaktır ve kasayı 530 - 600 civarına satan yerlerin linkini atabilirim.

Genel olarak Rampage asla önermiyoruz. Ayrıca SSD'nizin ömrü pek iyi olmayacaktır ve kasayı 530 - 600 civarına satan yerlerin linkini atabilirim.

Peki Rampage yerine bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka bir monitör var mı , SSD'in neden ömrü iyi olmayacak ? Ben pek psu işlerinden anlamadığım için sizce 550 bu sistemi kaldırır mı ? Birde sadece Vatanda toplaması daha kolay diye ordan topladım , tabikide daha ucuz şekilde mevcut ise oralardan alabilirim. Cevabınız için teşekkür ederim :)

Ayrıca RTX 2060 için 700 lira civarı fazladan ödeme yapmaya ne gerek var?

Peki Rampage yerine bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka bir monitör var mı , SSD'in neden ömrü iyi olmayacak ? Ben pek psu işlerinden anlamadığım için sizce 550 bu sistemi kaldırır mı ? Birde sadece Vatanda toplaması daha kolay diye ordan topladım , tabikide daha ucuz şekilde mevcut ise oralardan alabilirim. Cevabınız için teşekkür ederim :)
Vatanda alıyorsanız kazıkdan başka bişey değil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı