RTX2060 sistem

Ayrıca RTX 2060 için 700 lira civarı fazladan ödeme yapmaya ne gerek var?

Sadece taslak için vatan bilgisayardan topladım. Siz galiba Zotac kullanıyorsunuz. Oyun+Yayın'da sizce nasıl bir performans alabilirim ?

Cevabın için teşekkür ederim :)

Monitörler : ASUS 24" VG248QZ 144Hz 1ms DVI-D HDMI DP FHD Gaming Monitör | ITOPYA

Toshiba marka HDD ve SSD ler hızlıca sallamanızda bile sorun çıkartabilecek kadar sıkıntılı.

600 Watt alın daha rahat edersiniz : COOLER MASTER MasterBox MB501L 600W Carbon Dizayn Pencereli Kasa - RC-MCB-B501L-KNNB60-S00
Ama Corsair Spec Delta isterseniz : Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa ( Normalde 570 Tl gibi bir şeydi zam gelmiş ).

Sadece taslak için vatan bilgisayardan topladım. Siz galiba Zotac kullanıyorsunuz. Oyun+Yayın'da sizce nasıl bir performans alabilirim ?

Nvidia Zotac 9800GT AMP. Edt. zamanın dan beri Nvidia ekran kartlarımın hepsi Zotac marka kullandım. Yayın konusunda yorum yapamıyorum fakat oyun konusun da şu an sepete eklediğiniz ürün ile arasında maks 2-3 fps oynar. Soğutma konusunda da maks. 5 derece. Bu kadar fark için artı 700 lira yazık edersiniz. Aldığınız ürünün kaydını Zotac ğın kendi sitesine yaptıktan sonra garanti süreniz 5 seneye çıkar. 2 Sene Türkiye garantisi 5 sene firmanın verdiği garanti. 2 sene den sonra bir sorun olur ise firma ile direk muhattap olursunuz bir nevi yurt dışından amazon dan ürün almış gibi düşünün o şekilde garantiye gönderirsiniz gibi.

Monitörler : ASUS 24" VG248QZ 144Hz 1ms DVI-D HDMI DP FHD Gaming Monitör | ITOPYA

Toshiba marka HDD ve SSD ler hızlıca sallamanızda bile sorun çıkartabilecek kadar sıkıntılı.

600 Watt alın daha rahat edersiniz : COOLER MASTER MasterBox MB501L 600W Carbon Dizayn Pencereli Kasa - RC-MCB-B501L-KNNB60-S00
Ama Corsair Spec Delta isterseniz : Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa ( Normalde 570 Tl gibi bir şeydi zam gelmiş ).

Çok teşekkür ederim hocam , soğutma olarak hangisi daha iyi bir fikriniz var mı acaba ?

Anakartı en az Gaming Plus, işlemciyi de 3600 yapabilirsin.

Neden gaming plus yapmalıyım ? Şu anki ekran kartıyla ne gibi bir farkı olur ?

Cevabınız için teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı