RTX2080S sistem yavaş açılıyor

davut58

Centipat
Daha fazla  
RTX2080 Super R7 3800X ve X570 chipsetli anakartım var sistem 19 saniyede açılıyor ve normal olmadığını düşünüyorum. Daha düşük sistem kullanan arkadaşlarımın PC'si 3-7 sn aralığında açılıyor.

Ekran kartını yazmanın sebebini anlamadım. Üstelik başlığa..
Genelde moderatörler böyle yapıyorlar. Mesela ben sistemimi açıklamaya yazıp sorunu yazıyorum ve başlığa atıyorum 'Eskiden akıcı oyun kasmaya başlıyor' yazıyorum yayınlarken 'GTX1060 sistem kasma sorunu' diye değiştiriyorlar.

Genelde moderatörler böyle yapıyorlar. Mesela ben sistemimi açıklamaya yazıp sorunu yazıyorum ve başlığa atıyorum 'eskiden akıcı oyun kasmaya başlıyor' yazıyorum yayınlarken 'GTX1060 sistem kasma sorunu' diye değiştiriyorlar.

Böyle olması konuda ne yazdıysan başlık onun özeti olması lazım galiba. Moderatörlerde bunun için böyle yapıyor. Yanlışım yoksa tabi. 😄

Depolamanız ne?
3tb hdd 480ssd w10 ssd ye kurulu
Bu sistemde SSD olduğunu var sayıyorum, 'normal' sayılabilir. Çünkü daha düşük sistem kullanan arkadaşlarınızın bilgisayarında, sizin bilgisayarınızda açılışta otomatik olarak açılan programlar yer almıyor olabilir.
açılışta razer synapse ve discord açılıyor sadece ve evet ssd mevcut
Benim de oluyor. Bazen 10saniye içinde bazen 30saniyeyi buluyo.
elektrik kesintisi gibi durumlardan sonra benimde bilgisayarım 30 saniyede açılıyor
Depolama biriminizin marka modeli nedir?
adata su630 480gb
Ekran kartını yazmanın sebebini anlamadım. Üstelik başlığa..
durumun normal olmadığının daha belirgin olması .

Son düzenleme:

Geri
Yukarı