Oyun RTX3050 Formula 1 oyunlarında anlık FPS düşüşleri

ampirikukumil

Kilopat
RAM
8GB
Ekran kartı
RTX3050
İşlemci
i5 11400H
Arkadaşlar herkese merhaba,
Formula 1 oyunlarında anlık FPS düşmesi yaşıyorum. Format atmadan önce hiç böyle bir tarz problemler yaşamamıştım. Ekran kartı ayarlarını vs her şeyi tam performans moduna göre ayarladım fakat çözüm bulamadım. Drop düşüşü yaşadığım oyunlar: F1 2021, F1 2022, F1 2022 Manager
Ek olarak F1 2022 Manager FPS skalasını koyuyorum. Bu sorun nereden kaynaklanıyor? Her türlü fikre açığım.
Yardımlarınızı bekliyorum.
Sistem;
İşlemci: i5 11400H
GPU: RTX3050
RAM: 8 GB
LAPTOP: MSI GF63 Thin 11-UC

WzwHy05_d.jpg

Saygılarımla

Son düzenleyen: Moderatör:
F1 2022'de optimizasyon sorunu vardı. Hala var mı bilmiyorum.
F1 Manager 2022'de serinin ilk oyunu onda da optimizasyon eksikleri olabilir ancak bu kadar çok oyunda olması normal değil.
SSD sağlığınızı paylaşır mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgasayar laptop olduğu için açıp yükseltme yaparak garantisini bozmak istemiyorum dostlar. Yukarıda da bahsettiğim gibi, daha önce olan bir problem değildi bu, formattan sonra bu şekilde davranmaya başladı.

F1 2022'de optimizasyon sorunu vardı. Hala var mı bilmiyorum.
F1 Manager 2022'de serinin ilk oyunu onda da optimizasyon eksikleri olabilir ancak bu kadar çok oyunda olması normal değil.
SSD sağlığınızı paylaşır mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanıtınız için teşekkürler ama daha önce olmayan bir sorun ortaya çıktı yani format sonrası. SSD'yi de kontrol ettim ve sonucu CrystalDisc %85 olarak gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı