RTX3060-i5 12400F sistem durup dururken donuyor

Erkan19071

Hectopat
Daha fazla  
Discord'da falan konuşamıyorum, girdiğimde çöküyor Norton kullanıyorum koruma olarak. Sıfırlayayım mı?

Ekran kartı sürücünüzü DDU ile silin. Sonrasında tekrar indirip kurun. Nvidia kontrol ünitesinde yaptığınız bir ayar sorun yaratmış olabilir.

Ekran kartı sürücünüzü DDU ile silin. Sonrasında tekrar indirip kurun. Nvidia kontrol ünitesinde yaptığınız bir ayar sorun yaratmış olabilir.
Hocam driver 2 kere crash verdi 2 ayda, tekrar yükledim hep. Yeni driverda sorun mu var?

Ramleriniz 3200 Mhz frekansında mı? Sürücüyü DDU ile silip kurmayı deneyin lütfen. Normal şekilde silmeyin.

Ramleriniz 3200 MHz frekansında mı? Sürücüyü DDU ile silip kurmayı deneyin lütfen. Normal şekilde silmeyin.

Evet 3200MHz'de DDU'yu yapacağım simdi.

Ramleriniz 3200 Mhz frekansında mı? Sürücüyü DDU ile silip kurmayı deneyin lütfen. Normal şekilde silmeyin.
Discord az önce yine dondu mesela.

DDU ile sildim sonra geforce experienceden kurayım mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…