RTX3060 ile mining yapılır mı?

²-³ kuruş? Sizin gelir ne kadar acaba? Yorum yapmak için yorum nasıl yapılır cevabı olmuş yorumunuz 😄

9800 TL aylık gelirim. Bordro da ister misin? Veya SGK kümülatif vergi matrahını da gostereyim istersen. Kötü bir şey mi demişim harçlığını çıkar demişim 3 5 kurus 300 500 TL her neyse. Gidip de milyonlar kazanacak değil herhalde. Dışarı da bir yemek 200 TL olmuş. Ev kirasini çıkarırsın demem mi gerekiyor idi.

Dosya Ekleri

• IMG_20211105_102945.jpg
    IMG_20211105_102945.jpg
    4,7 KB · Görüntüleme: 44
9800 TL aylık gelirim. Bordro da ister misin? Veya SGK kümülatif vergi matrahını da gostereyim istersen. Kötü bir şey mi demişim harçlığını çıkar demişim 3 5 kurus 300 500 TL her neyse. Gidip de milyonlar kazanacak değil herhalde. Dışarı da bir yemek 200 TL olmuş. Ev kirasini çıkarırsın demem mi gerekiyor idi.
Reis selam parayı görünce yazayım dedim. Nasıl kazanıyorsun o kadar yok mu tavsiyelerin. Biz de girelim şu işe de para kazanalım.

Yaptığınız şey görgüsüzlük. Ben orda 600 liraya 3-5 kuruş demenize takıldım buranın geneli öğrenci ve durumu iyi olmayan bir sürü insan var neyse. Bordro sizde kalsın lazım olur.

Yaptığınız şey görgüsüzlük. Ben orada 600 liraya 3-5 kuruş demenize takıldım buranın geneli öğrenci ve durumu iyi olmayan bir sürü insan var neyse. Bordro sizde kalsın lazım olur.

Tepeden tepeden konuşuyor idin. Merak ettim şu bu vs diye. Yaptığım şey görgüsüzlük olur idi durduk yere yapsaydım. Ama senin gibi çok bilmişlere verilecek en kısa cevap i verdim. Kendin sordun söyledim kısacası. 3 5 kuruş derken de onun bir benzetme olduğunu anlamayacak yastasın belli. 3 5 kuruşu okuyorsun ama hemen ardına yazdığım en azından harçlığı çıkar i okumayı bilmiyorsun. Sen milleti alaya almaya devam et. Arkadaşım da kazsin kazansın harçlığını çıkarsın. Ha 3 5 kuruş ha 300 500 TL.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı