RTX3060 sistem 13.499TL

Alınabilir
Fiyatı piyasaya göre ucuz geldi, Vatan Bilgisayar olduğu için güvenilirlik konusundan sıkıntı çıkartmaz diye düşünüyorum.

Arada 1.5k fiyat farkı var. Adamın bütçesi 13.500 TL'dir, konuyu açanın attığı sistemi alacak başka ne yapacak? Anlamıyorum siz parayı gökten mi buluyorsunuz ya?
13.5k fiyat koyan kişi bir yerden bir şekilde 1.5k bulup çok çok daha iyi sistemi almak için emek sarf edebilir bence.

Hocam ne sıkıntı çıkardı? Normalde sıkıntı yaratmıyor diyorlar forumda. Teşekkür ediyorum şimdiden cevabınız için.

Stabil değildi kart çok fazla ayar denedim stok ayarlara getirdim siyah ekran hatası coilwhine sesi WattMan hatası ara ara mavi ekran verdi bende iade ettim geçtim.

Kişi sanayide vs. alın teri ile kendi parasını kazanmışsa 1.5k bulamaz kusura bakmayın.
Siz kusura bakmayın ama hayatınızda belki bir kere alacağınız bir şey için herhangi bir arkadaştan 1.5k bulmak zor değil. Kimse sizi geri çevirmez. Sanayide ne para babaları var. :)

Dün bu sistemi tükenmeden önce aldım fakat elime ulaşana kadar 15.000 TL'ye RTX 3060 Ti sistem bulabilirsem iptal edeceğim. Animasyonla uğraştığım için 6700 XT Donanım Arşivi sistemi bana uygun değil. RTX karta ihtiyacım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı