RTX3060 sistemde Dark Souls Remastered "crash" hatası

İşletim sistemi
Windows 11

Lucius717

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
rtx3060
Merhaba. Uzun süre sonra souls oyunlarına olan merak ile oyunu indirdim ancak yaşadığım absürt durum çok üzdü beni. Ve internette biraz araştırırsanız anlarsınız sorun ne. Gerçekten üzücü.

Sorun: Oyun tam ekran açılmadığı gibi PC settings veya New Game yaptığınızda oyundan atıyor.

Çözüm: İni dosyasını düzenleyerek Full ekran yaptım ancak anladığım kadarıyla yenileme hızı sıkıntı oluyor.

Bilgisayarım laptop ve 165Hz sabit bir ekranı var. İstesem bile düşüremiyorum CRU ile dahi denedim 60Hz de gri ekran kalıyor ve geri 165'e atıyor.

Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum bir umut güvendiğim siteye yazayım dedim.

Merhaba. Uzun süre sonra souls oyunlarına olan merak ile oyunu indirdim ancak yaşadığım absürt durum çok üzdü beni. Ve internette biraz araştırırsanız anlarsınız sorun ne. Gerçekten üzücü.

Sorun: Oyun tam ekran açılmadığı gibi PC settings veya New Game yaptığınızda oyundan atıyor.

Çözüm: İni dosyasını düzenleyerek Full ekran yaptım ancak anladığım kadarıyla yenileme hızı sıkıntı oluyor.

Bilgisayarım laptop ve 165Hz sabit bir ekranı var. İstesem bile düşüremiyorum CRU ile dahi denedim 60Hz de gri ekran kalıyor ve geri 165'e atıyor.

İnanamıyorum çözüldü sanırım biraz oynayacağım düzelirse Update ederim.

İnanamıyorum çözüldü sanırım biraz oynayacağım düzelirse Update ederim.

Şaka gibi nasıl çöztüğümü bilmiyorum ama yine de anlatayım. Öncelikle 1.3 Update'i indirdim sonra ini dosyasında WindowMode = 0 kısmını 2 yaptım oyun tam ekran açıldı ve PC settings e girmeme izin verdi nasıl oldu bilmiyorum inanın.

Dosya Ekleri

• resim_2023-01-30_111256757.png
    resim_2023-01-30_111256757.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
Dostum çok teşekkürler, aynı sorun bende de vardı, bir türlü çözemeyip oyunu silmiştim. Şimdi tekrar yükledim. Dediklerini yapınca düzeldi. Sanırım aynı bilgisayara sahibiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı