RTX3090 vs. RTX4080

Bütçe
29.000
Sıfır almak istiyorum insanlar güvenmiyorum da söz meclisten dışarı.

😂

3080 Ti de alabilirsin. Sadece hikaye odaklı oyun oynuyorsan. 5000 serisini rahat rahat görürsün. Gidip bir ekran kartına 25-30k gömmek çok para. İkinci elde 3080 Ti 11 k civarı geziyor.

Hepsine baktım knk ama zotac vs istemiyorum o yüzden yoksa 36 35 var lakin işlemci de yukseltecegim 6 serisi var 7 geçmek istiyorum amd tarafında.

Siz bilirsiniz hocam, ben ayni performansi aliyorsam fazla para vermenin gereksiz oldugu kanaatindeyim.
Ama iciniz rahat etmeyecekse sifir alin ugrasmayin.
Teşekkür ederim.

3090 yerine 4070 Ti alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DLSS3 + fg farkı da var.

3090 yerine 4070 Ti alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DLSS3 + fg farkı da var.

Her ekran kartı yeni nesil yeni teknoloji zaten güçlü gelecek. 5000 serisi kartlara saklasın parayı. 25kdan aşağı 4070 Ti var mı?

Her ekran kartı yeni nesil yeni teknoloji zaten güçlü gelecek. 5000 serisi kartlara saklasın parayı. 25kdan aşağı 4070 Ti var mı?

35k bütçesi varsa 10k cebinde kalır 1.5 seneye geleceğini düşünürsek 2.elden de rahatça satabilir kartı. 3090 sıfır alınsa 25k+ üstüne gelecek zaten. Ne farkı var?

Yeni konular

Geri
Yukarı