RTX4060 laptop alınır mı?

Virtus0

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, ben öyle çok fazla oyun oynayan biri değilim şu anki laptopta da pek bir şey oynanmıyor zaten de olsa bile malum Steam'in dolara geçmesi falan derken çok oyun oynayacağımı zannetmiyorum genellikle RDR2 gibi hikaye veya HOI4 gibi strateji tarzı oyunlar oynamak için aklımda RTX4060 8 GB VRAM bir laptop almak var sizce alayım mı? Alsam kaç yıl götürür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yüksek ayarlar takıntınız yoksa 10 yıl bile götürür. Bütçedeki en mantıklı ekran kartı zaten 4060, model olarak bunu öneririm:

Yüksek ayar takıntım hatta yeni oyun takıntım bile yok yani ama insan böyle teknoloji alımlarında önünü göremiyor pek bu veya benzeri bir laptobu aldıktan sonra yıllar geçtikçe aynı oyun olsa bile performans kaybı olur mu ?

Acer tavsiye etmem çabuk bozuluyor Casper gibi. Toshiba, Lenovo ya da Asus benim tavsiyem.
Marka değil modele bakmak lazım diyorum hala marka sayıyorsunuz sanırım aynı dili konuşmuyoruz ? Çabuk yani zaman ile bozulmayla marka önermek zaten saçma. Emin ol Casper'da Acer'i de yıllarca kullanan hatta laptop modellerini kullanan akrabalarım ve arkadaşlarım oldu.

Marka değil modele bakmak lazım diyorum hala marka sayıyorsunuz sanırım aynı dili konuşmuyoruz ? Çabuk yani zaman ile bozulmayla marka önermek zaten saçma. Emin ol Casper'da Acer'i de yıllarca kullanan hatta laptop modellerini kullanan akrabalarım ve arkadaşlarım oldu.
Neyse biz senle anlaşamıyoruz kendine iyi bak 👍

Neyse biz senle anlaşamıyoruz kendine iyi bak 👍

Ben gayet anlaşıyorum ve seni eleştiriyorum yani bu bir cevap değil. Sen ister benle anlaş ister anlaşma markacı yaklaşım değil ürün ve tüketici bazlı yaklaşımı savunacağım ve savunmaya devam edeceğim her zaman. Acer'i bende eskiden kötü diye biliyordum araştırarak bu ön yargım son buldu size de tavsiye ediyorum, bench skorları güzel çıkıyor. Lenovo ve diğerleri için zaten aynı şeyi düşünüyoruz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı