RTX4060 Ti sistem vs RTX 3070 sistem

Beast Amd Oyun Bilgisayarı – RX 6800XT – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri
Öbür türlü ise
Hocam kusura bakmayın ama 8GB 2K-1080p bir kart mantıklı değil (Full ayarlarda oynatabiliyorsa)
Hocam bana onlar fazla pek oyun oynamıyorum 4060 ti iyi değil mi veya rx 6800?

Hocam ben ETS 2, GTA Online, Assetto Corsa, FH4, Roblox oynayacağım. 8 GB VRAM yetmez mi bu oyunlara

Hocam hiç mi başka oyun oynamayacaksanız gelecekte? Sadece bunları oynayacaksınız yeter ama yeni çıkan oyunlara bakmak istediğiniz kartın gücü yetsede VRAM'den dolayı fulleyemezsiniz fullerseniz drop yersiniz.

Hocam anlamadınız galiba, bana 4070 fazla ve AMD istemiyorum RX 6800 RTX 3070 farkına baktım neredeyse aynı.

Uzun vadede sorun VRAM, nereden baktınız aynı? Ben bunları oynamıyorum diye bakmayın, oyunlar böyle artık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam hiç mi başka oyun oynamayacaksanız gelecekte? Sadece bunları oynayacaksınız yeter ama yeni çıkan oyunlara bakmak istediğiniz kartın gücü yetsede VRAM'den dolayı fulleyemezsiniz fullerseniz drop yersiniz.
Belki. Fazla bakacağımı sanmıyorum. 6800 alsam bile egzoz fanı yok. Ve montajla uğraşmak istemiyorum. 4070 ve 6800 xt de fazla. Ne yapacağım? Bence en iyisi yeni konu açıp fikir almak .

Yeni konular

Geri
Yukarı