RTX4060 Ti sistemde CS2 300 FPS olmasına rağmen takılıyor

basarcicek

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
8x2GB 3200mhz
SSD veya HDD modeli
M2 Ssd 500GB 3000/2500 ve 1TB HardDisk
Ekran kartı
4060 Ti 8GB
Anakart
MSI PRO H610M-E DDR4
İşlemci
i5 13400F
Yeni bir PC aldım CS de 300'e yakın FPS veriyor ama birden aşırı drop girmeye başladı oyun oynanmaz hale geldi.
Aynı şeyler CoD Warzone Apex gibi oynularda da oluyor ama RDR2 ve GTA V'de olmuyor, hiçbir anlam veremedim.
Bu sorun önceden de olmuştu format attığımda düzeldi kısa bir süre şimdi yine oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı drop sistemle alakalı değil hocam. Oyunun optimizasyonu ile alakalı. Nitekim aynı sorunu ben ve çevremdeki tüm arkadaşlarım yaşıyor. Bu sorun yavaş yavaş azalacaktır güncellemeler ile. Eğer sorun iyice devam ediyorsa temiz bir format + chipsetten LAN driverina kadar her şeyi güncel kurup oyunu kurun öyle deneyin.

Aşırı drop sistemle alakalı değil hocam. Oyunun optimizasyonu ile alakalı. Nitekim aynı sorunu ben ve çevremdeki tüm arkadaşlarım yaşıyor. Bu sorun yavaş yavaş azalacaktır güncellemeler ile. Eğer sorun iyice devam ediyorsa temiz bir format + chipsetten lan driverina kadar her şeyi güncel kurup oyunu kurun öyle desa.

Aşırı drop sistemle alakalı değil hocam. Oyunun optimizasyonu ile alakalı. Nitekim aynı sorunu ben ve çevremdeki tüm arkadaşlarım yaşıyor. Bu sorun yavaş yavaş azalacaktır güncellemeler ile. Eğer sorun iyice devam ediyorsa temiz bir format + chipsetten lan driverina kadar her şeyi güncel kurup oyunu kurun öyle deneyin.

Chipset i hiç güncellemedim format atıp güncelleyeceğim düzelir umarım çok sağolun.

Geri
Yukarı