Elektronik RTX4060'lı ASUS ROG STRIX G16 44.999₺!

Sırf kasası daha iyi diye 4 bin lira fazla verip bir de 4070 yerine 4060 almak daha mantıklı geliyorsa ROG STRIX alın.
Kasası daha iyi ekranı daha iyi tasarımı daha iyi soğutması daha iyi ve Tuf a göre daha premium hissettiriyor. Ekran 165hz ve güzel bir soğutma sistemiyle 13650hx i güzel bir performans sunacak şekilde kullanıyorsunuz.

36k ya arkadaşa 2 hafta önce HP Victus aldık kasaları kötü evet ama 13700H 4060 1TB M.2 DDR5 5200 16 GB RAM vardı ekran 144Hz Full HD idi orası ayrı tabide bence düzgün bir soğutucu alıp, yolunuza devam etmelisiniz bu tarz ürünler daha çok markalarını satıyor size. Benim görüşüm bu yönde

Kasası daha iyi ekranı daha iyi tasarımı daha iyi soğutması daha iyi ve TUF'a göre daha premium hissettiriyor. Ekran 165Hz ve güzel bir soğutma sistemiyle 13650HX i güzel bir performans sunacak şekilde kullanıyorsunuz.

Overclock yapmayı mı düşünüyorsunuz anlamadım. TUF'ın soğutması da Turbo frekanslarda stabil tutabiliyor.

Overclock yapmayı mı düşünüyorsunuz anlamadım. TUF'ın soğutması da Turbo frekanslarda stabil tutabiliyor.

Bilmiyorum hiç incelemelere baktınız mı ama 90 dereceleri çok rahat görüyor ROG modeli.

Bilmiyorum hiç incelemelere baktınız mı ama 90 dereceleri çok rahat görüyor ROG modeli.
Şu anki kullandığım msi laptobum i7 12650h işlemciyi 4 ghz da çalıştırıp 95 derecelere çıkartıyor işlemci tam performansta çalışmıyor. Asusdaki 13650hx modeli 5ghz da aynı derecelere çıkıyor. Daha yüksek hızda aynı sıcaklık.

Hangi incelemelerde "çok rahat" 90'a çıkabiliyormuş?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
alın bakın maximum fan ayarlarında stress testinde 95 dereceye çıkmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
alın bakın maximum fan ayarlarında stress testinde 95 dereceye çıkmış.
Bunu bende görmştüm, diğer oyun benchmark testlerine baktığımda hiç 90 derecelere rahat çıktığını göremedim.

Şu anki kullandığım MSI laptopum i7 12650H işlemciyi 4 GHz da çalıştırıp 95 derecelere çıkartıyor işlemci tam performansta çalışmıyor. ASUS'daki 13650HX modeli 5GHz da aynı derecelere çıkıyor. Daha yüksek hızda aynı sıcaklık.

Hocam merhaba size ulaşabileceğim bir platform var mıdır aynı laptopa sahibiz ve alalı 1 hafta oluyor LoL'de performans düşüşü yaşıyorum yardımcı olursanız karsilastirma yapmak isterim.

Her şey performans değil hocam, uzun süreler kullanacak olanlar için kasanın uzun götürmesi önemli.
Siz TUF'u normal bir şekilde kullanırken kırılan bir şey falan mı sanıyorsunuz? Ayrıca ROG ile arasında öyle böyle fark da yok.

Konuya Hakim olmayan bir adam yanıtınızı görse TUF'u kalitesiz sanar, Yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı