Elektronik RTX4060'lı ASUS ROG STRIX G16 44.999₺!

KemalDiyeBiri

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel® Core™ i7-12650H
NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB GDDR6 105W Laptop GPU
8GBx2, DDR5-4800MHz
1TB NVMe SSD PCIe Gen4
ROG Strix Scope II 96 Wireless Gaming Keyboard
ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Gaming Mouse
Razer Barracuda - Mercury Wireless Headset
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar aynı paraya 13 Ağustos'ta MSI katana 17 B12vfk RTX4060'lı 1TB SSD 16 RAM'li laptop aldım. Alacağım zamanlar araştırmıştım ROG STRIX G16 galiba o zaman 50 bin TL veya daha yüksek bir fiyattaydı, ASUS ROG STRIX serisine bakmıştım fiyatlar yüksekti. Şimdi bu laptop benim MSI marka laptopuma fark atan özellikleriyle benim aldığım MSI marka katana 17 modeliyle aynı fiyatta. Şu anda bu fiyat bandında daha iyi bir laptop alabilir misiniz bilmiyorum ama bu gerçekten bu fiyata tercih edilebilir gibi duruyor. 3 fanlı, çarpan kilidi açık i7 13650HX'li, oldukça yüksek watt değerli bir RTX4060'lı, 165Hz tazeleme hızı ve %90 ekran gövde oranı sunan ekranlı, NFS2 oyuncularının oyundaki arabalardan aşina olduğu alt neon tarzı aydınlatmalı, 4 bölgeli RGB ışıklı klavyeli, ekranının kasası alüminyum olan bu laptopu bu fiyata almak bütçesi bu konumlarda olan tüketiciler için oldukça uygun gibi görünüyor.

Benim aldığım laptopum MSI katana 17:

Eğer MSI almasaydım şu anda muhtemelen tercih ediyor olurdum dediğim ASUS ROG STRIX G16:

Ben bu fiyatta daha iyisini göremedim yanlışım varsa düzeltin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Burada daha uygun fiyatı, Asus Tuf Gaming A15 FA507XI-LP042 R9-7940HS 16 GB 512 GB SSD RTX4070 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Rog Strix serisi ile Tuf serisini aynı keseye mi koyuyorsunuz?

Bu 7940HS ne ayarında 13700H'a yakın sanırım değil mi?

Daha iyi ondan da.

ROG STRIX serisi ile TUF serisini aynı keseye mi koyuyorsunuz?

Her şey performans değil hocam, uzun süreler kullanacak olanlar için kasanın uzun götürmesi önemli.

Düz Strixler'de ekstrem bir kasa kalitesi yok, plastik gene. Aynı keseye koyduğumu da belirtmedim. Bu fiyata mantıksız bir tercih olur.

Düz Strixler'de ekstrem bir kasa kalitesi yok, plastik gene. Aynı keseye koyduğumu da belirtmedim. Bu fiyata mantıksız bir tercih olur.
Keskin ve Militarist görünümünü de hesaba katın, en azından benim için. Omen gibi zarif tasarıma sahip laptopları sevenleri de gördüm.

Geri
Yukarı