RTX4080 Mobile için AOC monitör uygun mu?

Şuna bakayim o zaman hocam sag olun vatan magazada var gorunuyor yarin bi uğrayım. Olmadi iki gigabyte modelinden birini alcam mecbur. Hic de 27 alasim yok, aocun stoga gelme ihtimali var mi?

Bu monitörü aldım iade ettim devasa büyük geliyor 24 inç bekleyin bence.

27 inç monitor mu buyuk geldi yani? Benim gibi 24 inçcisiniz o zaman. Ama 24 inçte 2K monitor yoksa mecbur 27 alacağız. Stok eritme muhabbeti doğruysa o zaman yeni stoklar ya hiç gelmez ya da gelen enm az 10k olur.

Sadece bu model için konuşmuyorum, çoğu modelinin stogunun eritilmeye başlandığını duymustum yavaştan.
1080pde oynasam kartı yorar mı arkadaşın dediği gibi?

Son düzenleme:
1080pde oynasam kartı yorar mı arkadaşın dediği gibi?
Emin değilim, Laptop parçalarından fazla anlamıyorum maalesef. 4080 gibi bir kartı 1080p'de kullanmak fazla mantıklı olmaz zaten Mobile olsa bile.

Çok üst düzey bir işlemciniz yoksa tabii.

Son düzenleme:
13700H/HX'in performansı nasıl bilmiyorum, ama 13700/K/KF çok işlemci ağırlıklı olmayan oyunlarda biraz zorlasada besleyebilir diye düşünüyorum.

Mobile kartlar hakkında bilgimde yok dediğim gibi.

Hocam peki bağlantı kablosu önerir misiniz? Şu anki monitorde HDMI ile bağlanıyorum. Hangi DP kabloyu almam iyi olur öneriniz var mı?

Laptopta bir adet bu hdmi portu var bir de iki tane type c. Tam oalrak nasıl dpyi bağlayacağım.
1695223651853.png

Geri
Yukarı