RTX4090 şu an alınır mı?

Bütçe
150000
Bende sıvı soğutuculu düşündüm de kasa içerisindeki fanlar ve ekran kartının kendi fanları bu kırbaçlamaya yetmez mi? 😂
Sıvı soğutuculu olursa Overclock potansiyeline sahip bir kart almış olursunuz. Olur ki ileriki yıllarda daha fazla performansa ihtiyaç duydunuz. Overclock şov yapabileceksiniz.

Hocam ASUS kasalarını bu saydıklarınızın tam sığması için üretiyor diye biliyorum :D Sıvı soğutma 360mm, 3 adet önde fan olması gerek. Arkaya 1 adet de egzoz fan takınca sığmayabilir.
😂 İzlediğim bir tane videoda sığdırıyorlardı. Bunu monte ederken söylerler böyle bir problem çıkarsa. Sadece ekran kartının OC versiyonunu güncellemek daha mantıklı olabilir gibime geldi.

Sıvı soğutuculu olursa Overclock potansiyeline sahip bir kart almış olursunuz. Olur ki ileriki yıllarda daha fazla performansa ihtiyaç duydunuz. Overclock şov yapabileceksiniz.
Hmm ileriye dönük toplamaya çalıştığım için dediğiniz çok mantıklı. Bunu güncelleyebilirim 👍

😂 İzlediğim bir tane videoda sığdırıyorlardı. Bunu monte ederken söylerler böyle bir problem çıkarsa. Sadece ekran kartının OC versiyonunu güncellemek daha mantıklı olabilir gibime geldi.

Hmm ileriye dönük toplamaya çalıştığım için dediğiniz çok mantıklı. Bunu güncelleyebilirim 👍
360 mm sıvı soğutma ve Fresh bi kasada zaten yan gel osman tipiyle çalışır kasa 😂 Demek istediğim çok rahat ve ferah olur kullanış açısından çok iyi.

360 mm sıvı soğutma ve Fresh bi kasada zaten yan gel osman tipiyle çalışır kasa 😂 Demek istediğim çok rahat ve ferah olur kullanış açısından çok iyi.
Topladığınız sistemde uyumlu olmayan parça yok. Belki ram 64 yapılabilir harici çok temiz seçim elinize sağlık 👍

mm sıvı soğutma ve Fresh bi kasada zaten yan gel osman tipiyle çalışır kasa 😂 Demek istediğim çok rahat ve ferah olur kullanış açısından çok iyi.
Tekrardan teşekkür ederim. Bakalım TR oyun sektörüne bu PC ile nasıl bir oyun çıkartacağız 😄

Yıllardır ventusun ısınma problemlerini çözmemelerine yanarım :(

Hocam 4060 da bile 32 gb ram varken 4090 a minimum 64 gerekmez mi ? Tam olarak bilmiyorum. Bilen arkadaş varsa 48 yeter yazabilir.
Valla ventusların hepsinde ısınma problemi var. Keşke GTX 1000 serisindeki gaming x geri gelse.

Geri
Yukarı