RX 6600 şu an alınır mı?

@YasirHoca ben de bu modelini bayağı beğendim hocam ama fiyat farkı inanılmaz boyutta. Sapphire 5700 TL'ye kadar düşmüşken Asus Dual modeli an itibariyle 7200 TL. 6250 TL'ye XFX var soğutması iyiyse tercih edilebilir bence.
Ben İnce Hesap sitesinden aşağıdaki sistemi, hazır sistem olarak 11800 TL'ye almıştım. O yüzden ekran kartım kaça geldi bilemiyorum :)

Ryzen 5 5500
Asus Dual RX 6600
Team T 16 GB 3200Mhz Ram
480GB WD Green M.2 SSD
Asus B 450 MK-II Anakart
Corsair Spec 05 650W Kasa

Hocam genelde YouTube testlerine baktığım zaman RDR 2 ultrada 50-55 FPS veriyor siz test ettiniz mi? Ettiyseniz FPS sonucunu yazar mısınız kasaba da iken?
Ultra ayarlarda henüz test etmedim daha şehir kısmına da gelemedim, yeni başladım oynamaya ama oyunun bana verdiği ayarlarda (ultra, high, medium karışık) 70-91 FPS arası değişiyor.

Asus Dual 6700XT OC bende var, Mass Effect Anrdomeda'da deneyimleme şansım oldu 60-62 dereceler arasında geziyor 2K - Ultra ayarlarda. Sanırım Asus Dual modeli serinletme konusunda fazlasıyla başarılı. Bir de kart büyük geldi bana 2 fanlı olmasına rağmen.
Evet kart fotoğraflara göre baya kalın, soğutma başarısı da buradan geliyor ayrıca arka plakası metal buda çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı