Rubik küp önerisi

elon_muskk

Hectopat
Merhabalar, yurt dışından alma gibi bir düşüncem yok çünkü çok pahalı oluyor kargo ile. Türkiye'de ise iki tane ürün arasında kaldım. Hangisini tercih edersiniz veya başka öneriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yurt dışından alma gibi bir düşüncem yok çünkü çok pahalı oluyor kargo ile. Türkiye'de ise iki tane ürün arasında kaldım. Hangisini tercih edersiniz veya başka öneriniz varsa bekliyorum.

hocam ilkini, yani başel oyuncağın sattığını alırdım ben olsam. 1. si daha iyi gibi duruyor.

İkisi de rezalet küpler. İlki fotoğraflarda QiYi Sail W gibi gözüküyor okadar kötü değildir ama 299tl o küp için çok fazla. Aynı küpü Kübirik markasıyla alabilirsin. İkincisi ise MoYu'nun iğrenç bir küpü. Asla önermem. Kübirik ile 1 dakika civarında rahatça çözebilirsin fakat başka metodlara geçmek veya profesyonelleşmek için yurtdışından bir küp almak şart. Yurtdışından aynı fiyata önerebileceğim Yuxin Little Magic, Mf3rs3m 2020, QiYi MS, Mofang Jiaoshi MeiLong veya MoYu'nun nexcube dışında herhangi bir küpünü önerebilirim. Aliexpress dışında Cubicle, SpeedCubeShop ve Lightake sitelerinden alışveriş yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı