Rüyada cin görmek

cobret

Hectopat
Sabahın 9'unda uyandım geri uyumaya çalışıyorum. Neyse uyudum rüyamda yanımda kapşonlu cüppe giymiş biri var ama yüzü bir garip yürüyerek uzaklaşıyorum. Benden azıcık uzakta. Bir ses duydum göz teması kurma diye. Hemen kafamı çevirdim başka yere bakıyorum rüyamda. Sonra uyandım bir daha uyumaya çalıştım uyudum yine aynı rüya adam yine orada bu sefer yüzüne bir bakayım dedim, bir anda döndüm döndüğüm gibi yatakta çarpıldım hareket edemedim. Uyku felçi geçirdim galiba. Neyse o dakikadan sonra bir daha uyuyamadım. Tam uyuyacağım yine felç geliyor. Cinmi çarptı ne oldu bana? Sonraki gece uyudum bir daha olmadı.

Uyku felci diye geçiyor ama eskiden insanlar karabasan diye adlandırmış. Her neyse, ben de uyku felci olur diye sırt üstü yatamıyorum. Psikolojim kolay bozuluyor benim. Bana olduğunda evin ışıkları yanıyordu ve kardeşim karşısında biri olmamasına rağmen biriyle konuşuyordu ona seslenince aniden elektrik kesildi ve uyandım.

Ben de geçen uyku felci geçirmişim uyanmıştım hareket edemeyince yatakta hafif çırpınmıştım sonra 2 3 saniye sonra geçmişti. İsminin uyku felci olduğunu şimdi öğrendim

Uyku felci diye geçiyor ama eskiden insanlar karabasan diye adlandırmış. Her neyse, ben de uyku felci olur diye sırt üstü yatamıyorum. Psikolojim kolay bozuluyor benim. Bana olduğunda evin ışıkları yanıyordu ve kardeşim karşısında biri olmamasına rağmen biriyle konuşuyordu ona seslenince aniden elektrik kesildi ve uyandım.

Dalga mı geçiyorsun ciddi mi söylüyorsun?

Göz teması kurma diye bir ses duymuşsun daha neyi zorluyorsun da göz teması kuruyorsun? 😄

N'apim? Merak ettim.

Geri
Yukarı