Rüyada işemek

Arkadaşlar ergenlik dönemindeyim 14 yaşındayım normal olarak +18 rüyalar görüyorum. Fakat boşalmak yerine altıma işiyorum. Neden olabilir? :D
Hocam demek ki rüyanızda gördüğünüz hanımefendi yeterince güzel değil.

Arkadaşlar ergenlik dönemindeyim 14 yaşındayım normal olarak +18 rüyalar görüyorum. Fakat boşalmak yerine altıma işiyorum. Neden olabilir? :D

Trol konu mu bu? Gidin psikoloğunuza anlatın bizim anlatacağımız fazla bir şey yok.

Değil sadece sordum.

Hocam kötü anlamayın ama sosyalde böyle konuların sorulmaması gerekiyor normalde. Ben sizin yaşınızdayken Zula oynadığımı görüyordum rüyalarımda tabii konuyla alakası yok psikolojiniz düzelirse görmezsiniz büyük ihtimalle ve öyle içerikler izliyorsanız izlemeyin onlar etki edebiliyor.

Hocam kötü anlamayın ama sosyalde böyle konuların sorulmaması gerekiyor normalde.
1703936677754.png

Senin kabloları yanlış bağlamışlar sanırım, veya idrarı arttıracak şeyleri tüketme yatmadan önce. Yaşında o tarz rüyaları görmenin normal olduğunu sanmam.

Geri
Yukarı